Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Gelişmelere Devam Ediyor – Binance Labs Afrika Çıkarması Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Gelişmelere Devam Ediyor – Binance Labs Afrika Çıkarması Yaptı
Binance Gelişmelere Devam Ediyor – Binance Labs Afrika Çıkarması Yaptı

© Reuters.  © Reuters.

Afrika toplamda 1.2 milyar tüketiciye ve gelişmekte olan ekonomilere ev sahipliği yapan bir bölge. Bunun yanı sıra bölgeyi kripto para birimleri için ideal yer yapan bir diğer detay ise, içerisinde herhangi bir bankacılık hizmeti alamayan milyonlarca insan bulundurması. Bu sebepten ötürü kıta Binance gibi kripto girişimlerinin ilgisini de çekiyor.

Binance Afrika’ya Ulaştı
Binance Labs yöneticilerinden Benjamin Rameau, Cuma günü yaptığı bir açıklamada firmanın Afrika içerisinde yatırım yapmak istediğini belirtti. Rameau, Afrika içerisindeki projelerle bağlantı kurabilmesi için desteğe ihtiyaçları olduğunu da vurguladı.

”Bizim hiçbir karargahımız, ofisimiz veya coğrafi sınırlarımız yok. Afrika olduğumuz kadar Asyalı ve Avrupalıyız da. Blockchain devrimi küresel olacak ve Binance Labs bütün tasdik edilmemiş ülkelere yatırım yapmayı gözden geçirecek. Afrika’da evimizde gibi hissediyoruz ve burada başkentimizi açmak istiyoruz.”

Afrika’lı Bir Gelecek
Bir kaç farklı faktöre göre, Afrika günümüzün en büyük kripto yatırım fırsatını barındırıyor. Örnek vermek gerekirse, bir çok gelişmiş ekonominin yaşlı nüfus ve küçülen işçi havuzlarından muzdarip olduğu bir dönemde, Afrika genç ve büyümekte olan popülasyona sahip. Buna ek olarak, kripto para projelerinin kıta içerisinde hızla filizlenmesini sağlayacak birden fazla neden de mevcut. Bunların başında zengin ve çok fazla finansal kurum olan gelişmiş ülkelerdeki bankaların veya benzerin kuruluşların, kendi kazançlarının önüne geçmesini önlemek için kripto projelerini önlemesi gösterilebilir. Afrika’nın çoğu ülkesinde böyle bir durum bulunmuyor çünkü bölgede bankacılık ve finans hizmetleri çok az bir etkiye sahip.

The post Binance Gelişmelere Devam Ediyor – Binance Labs Afrika Çıkarması Yaptı appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Gelişmelere Devam Ediyor – Binance Labs Afrika Çıkarması Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Danimarka, Vergi Konusundaki Denetimlerini Sıkılaştırıyor: 3 Borsadan Veriler İstendi 22 Saniyede Tükenen Fetch.AI, Yarın Binance’de Listeleniyor! Charlie Lee’den Şaşırtıcı BTC Öngörüleri Verge XVG yeni ortaklar ile piyasaya tekrar dönüş yapıyor Popüler Kripto Para Uygulaması Blockfolio İşçi Çıkartmaya Başladı John McAfee’nin Tutmayan Tahminleri ”Doğru Söylüyor” Diyenleri Üzdü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır