Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su Sordu: Fidelity Portföyünün Yüzde 5’ini Piyasalara Yönlendirirse Ne Olur?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su Sordu: Fidelity Portföyünün Yüzde 5’ini Piyasalara Yönlendirirse Ne Olur?
Binance CEO’su Sordu: Fidelity Portföyünün Yüzde 5’ini Piyasalara Yönlendirirse Ne Olur?

2/2


2/2


Kurumsal yatırımcıların kripto para piyasalarına çekilip çekilemeyeceği gerçekten de büyük bir tartışma konusu. Bu sohbete son katılan isim ise, Binance CEO’su Changpeng Zhao oldu. Twitter üzerinden takipçilerine basit bir soru soran Zhao, şunun yanıtını aradı:

”Eğer Fidelity gibi bir fon portföyünün sadece yüzde 5’ini kripto para piyasalarına aktarırsa ne olur? Bunun ne kadar para ettiğini hiç hesapladınız mı?”

Zhao’nun sorduğu soru, Twitter’da büyük yankı uyandırdı. Fidelity’nin portföyünün yüzde 5’i ise yaklaşık 350 milyar dolar ediyor. Zhao’nun sorduğu soru eğer gün olur da realiteye dönerse, o zaman kripto para piyasalarının şu anki hacmi neredeyse bir anda 3 katına çıkabilir.

Zaten son dönemde kripto para piyasalarında yaşanan ve sizlere haberlerini de duyurduğumuz birçok gelişme yaşanıyor. BitGo’nun Mike Novogratz ve Goldman Sachs’ten yatırım alması da bunlardan biri. Novogratz, yatırımına binaen yaptığı açıklamada Bitgo’nun kripto para sektörüne kurumsal yatırımcının parasını getireceğinden emin olduğunu ifade etmişti.


İlgili haber:
Bitgo’ya Mike Novogratz ve Goldman Sachs’den Yatırım!

Fidelity gibi bir devin kripto para sektörüne girmesi demek, muhtemelen diğer kurumsal yatırımcıların da giriş yapacağı anlamını taşıyor. Ancak bunun ne boyutta olacağını bilmek şu an için pek mümkün değil. Uzunca bir süredir kayıpların yaşandığı ve insanların birikimlerinde kayıpları görmek durumunda kaldığı bir piyasa ortamında, kurumsal yatırımcının tetikleyeceği bir boğa sezonu, gerçekten de oldukça ihtiyaç duyulan bir şey olarak şu anda konuşuluyor.

Binance CEO’su Sordu: Fidelity Portföyünün Yüzde 5’ini Piyasalara Yönlendirirse Ne Olur? isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su Sordu: Fidelity Portföyünün Yüzde 5’ini Piyasalara Yönlendirirse Ne Olur? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TRON yeni bir rekor daha kırdı. Yükseliş sürer mi? ZB.com, Çin’deki Bir Kripto Para Yatırımcısını Polise İhbar Etti VanEck, Coinbase borsasının Bitcoin ETF’sini riske attığını düşüyor Coinbase Başkanı’nın Bitcoin Yorumu, Gizemli Bitcoin Balinası, Ripple Yetkilisinin Açıklaması: Öne Çıkan: ETH, TRON, NEO ve Stellar Haberleri SEC: ICO Reklamları Yapanlara Ceza Uygulayacak – Gelir Kapısı Kapanıyor Sony’den Yepyeni Bir Adım: ‘Temassız’ Kripto Para Cüzdanı Geliştirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır