Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su ” Kripto para ile ilgili bir yıllık değil 10 yıllık planlama yapıyoruz”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su ” Kripto para ile ilgili bir yıllık değil 10 yıllık planlama yapıyoruz”
Binance CEO’su ” Kripto para ile ilgili bir yıllık değil 10 yıllık planlama yapıyoruz”

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para ile ilgili olarak Binance CEO’su Changpeng Zhao 2019 yılının kitlesel beninsemelere sahne olacağını vurgulayarak, içinde bulunduğumuz ayı piyasasının bizleri aldatmamasını, piyasanın gelecek yıl büyüme işaretleri verdiğini söylüyor. Yazımızda Changpeng’in Binance ve kripto paralar ile ilgili beklentilerini bulacaksınız.

Changpeng Zhao’nun Kripto para ile ilgili 2019 beklentileri2018 yılı, ayı piyasasının yerleştiği bir yıl olarak kripto para tarihine adını yazdırdı. Bitcoin 2017 yılının Aralık ayında tüm zamanların en yüksek değerine çıkmıştı, ancak o zamandan bu yana ne yazık ki piyasa olumsuz bir seyir izledi ve pek çok yatırımcıyı hayal kırıklığına uğrattı. Özellikle son günlerde çok kritik bir aşmaya girdik ve birkaç gün içinde bile % 30 değer kaybı yaşadık.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen piyasadan umudunu kesmeyen pek çok uzman ve CEO var. Bunlardan birisi de Binance CEO’su Zhao. Binance CEO’su Changpeng Zhao 2019 yılı için kötü bir yıl olmayacak diyor. Zhao birkaç gün önce son gelişmeler ile ilgili olarak bir söyleşiye katıldı ve düşüncelerini aktardı. Binance olarak on yıllık planları olduğunu ve kısa dönemlik gelişmeleri çok dikkate almadıklarını söylüyor Zhao. Ancak her zaman planlarının üç ay öncesinden hazırlandığını ve titiz bir çalışma yaptıklarını da ekliyor.

Binance ‘ın ana hedefi kripto paraların benimsenmesini arttırmak ve sektörün ilerlemesine katkı sağlamak. Zhao bu konuda şu açıklamayı yapıyor söyleşide:

“Bizim öyle bir yıllık planımız yok. Biz on yıllık bir strateji kurguluyoruz. Ancak bir plan yaparsak onu da en fazla üç aylık olarak hazırlıyoruz. Genellikle de iki hafta öncesinden. Her şeyden önce 2019 yılı hedefimiz kripto paraların kitleler halinde benimsenmesi. Bunu sadece Binance platformu ya da Binance coin için istemiyoruz. Çok daha geniş kapsamlı olarak kriptoların benimsenmesini arttırmak istiyoruz. Sektörün daha da büyümesine katkısı olan her şey kabulümüzdür”

diyor.

Bu arada Zhao Binance vizyonunu paylaşan ekiplere kapılarının açık olduğunu söylemeyi de ihmal etmiyor. Zhao yaptığı söylemlerle kriptoların geleceğini nasıl inşa edeceklerinden ve Binance’dan oldukça emin bir izlenim veriyor.

Binance dünyadaki en büyük kripto para borsalarından birisi. CoinMarketCap verilerine göre Binance son 24 saatte 1,024 milyar dolar hacme ulaştı.

Borsadaki en önemli işlem pariteleri BTC/USDT, BCHSV/USDT ve XRP/USDT, neredeyse tüm hacmin yarısını bu işlem pariteleri oluşturuyor. Binance’ın hedefinde gelecekte kendi, merkexiyetsiz sanal para borsası (DEX)’i başlatmak da var. DEX’in temel kripto parası ise BNB olacak.

Binance kriptoları sınıflandırmaya başladı ..başlıklı makalemiz ilginizi çekebilir

Binance, Bitcoin OTC sektörüne de el attı..başlıklı yazımız ilginizi çekebilir

Google (NASDAQ:GOOGL) ve BinanceKonuşmanın en sonunda Zhao, Binance’ın Google gibi fiileştirilmesini istediğinden bahsediyor. Google için bu kelime henüz dilimize yerleşmedi ama dünya çapında fiilleştirildi. (I google something) “googlelamak” diyelim biz buna. Tabii ki biz bu şekilde kullanmıyoruz. Zhao da Binance için bir isim değil yapılan bir eylemi ifade etmesini istediklerini söyleyerek Google gibi kullanılmasını istediklerini ekliyor konuşmasının sonunda.

Türkçeye bu gibi kelimeler nasıl girer ya da girer mi bilmiyoruz, dilimizin yapısına ters olan pek çok kelimeyi kullanıyoruz aslında ama bu şekilde bir kullanım yerleşir mi, ya da yerleşmesi gerekiyor mu? Gelişen dünyanın gelişen teknolojisiyle birlikte oluşan her yeni kelime dillere zenginlik katıyor. Türkçe’mizi ne kadar zenginleştirebiliriz zamanla şahit olacağız.

Binance CEO’su ile ilgili bir diğer yazımız için tıklayınız

Binance borsası ve diğer borsaların bir incelemesini bu yazıda bulacaksınız

Binance Bitcoin SV’ye mi oynuyor başlıklı yazı ilginizi çekebilir

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su ” Kripto para ile ilgili bir yıllık değil 10 yıllık planlama yapıyoruz” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitfinex Para Çekim İşlemlerinin Sorunsuz Olduğunu Söylese de, Borsa Müşterileri Buna Katılmıyor Bitcoin İçin Büyük Gün: Bu Kararla BTC ve Altcoin’ler Ciddi Dalgalanabilir! NEO’da dikkat çeken yükseliş Bank of America Nakit Akışında Blockchain Kullanımı İçin Patent Çalışmalarını Hızlandırdı Bitcoin 8000 doların altına düşünce Tether 30 milyon USDT bastı Analist: Bitcoin, Kasım 2018’deki Küresel Hisse Senedi Piyasasının Erimesinden Sonra Yaygın Kabule Ulaşacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır