Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su Changpeng Zhao, ”Dünyanın Kripto Para Birimlerini Kabul Etmesine Yardım Eden” Adam Olmak İstiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su Changpeng Zhao, ”Dünyanın Kripto Para Birimlerini Kabul Etmesine Yardım Eden” Adam Olmak İstiyor
Binance CEO’su Changpeng Zhao, ”Dünyanın Kripto Para Birimlerini Kabul Etmesine Yardım Eden”  Adam Olmak İstiyorDünyanın ticari hacme göre en büyük kripto para borsalarından Binance CEO’su Changpeng Zhao, yakın zamanda Onchain Capital CEO’su ve ünlü haberci Ran Neu-ner ile yeni bir röportaja imza attı.

Sohbet esnasında, Ran Neu-Ner CZ’ye neleri başarmak istediğini veya gelecekte nasıl anılmak istediğini sordu. CZ bu soruya ”dünyanın kripto para birimlerini kabul etmesine yardım eden”  adam  ve ”CZ, birazcık yardım etti” şeklinde hatırlanmak istediği cevabını verdi.

CZ kripto para birimlerinin insanlara ”arttırılmış özgürlük” hissi verdiği için kendisi için çok önemli olduğunu vurguladı. CZ’ye göre özgürlük konusunda ne zaman bir artış olsa, dünya daha iyi bir hal aldı ve insanlık tarihi de bunun en iyi örneği. CZ daha sonra özgürlüğün insanların hayatlarını daha iyiye çevirme gibi bir özelliği olduğunu da vurguladı.

”Topluluk şu örneklerden de görebileceğiniz üzre daha iyiye gidiyor; köleliğin bitirilmesi, basın, konuşma özgürlüğü, bilgi özgürlüğü, veri internet.”

Binance CEO’su bunun yanı sıra kripto para birimi dünyasının şu sıralar bir tür yatırım özgürlüğü, işlem özgürlüğü ve para özgürlüğü görmekte olduğunu da vurguladı. CEO sonuç olarak kripto para birimlerinin kabul edilme sürecine yardım etmek istediğini belirterek sözlerini noktaladı.

Twitter kullanıcılarından Paddy stash, konu hakkında şunları ifade etti:

”O adil, zeki, mantıklı ve mükemmel bir farkındalık hissiyatına sahip. Bir liderin nasıl olması gerektiğinin somut bir örneği.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao, ”Dünyanın Kripto Para Birimlerini Kabul Etmesine Yardım Eden” Adam Olmak İstiyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su Changpeng Zhao, ”Dünyanın Kripto Para Birimlerini Kabul Etmesine Yardım Eden” Adam Olmak İstiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Yeniden 8.000 Doları Aştı! Şimdi Ne Olacak? Hedef 9.600 Dolar mı? Coinbase CEO’su: 2018’de Büyük İşler Yaptık, Sıra 2019’da Mevcut Piyasa Şartları, Rus Madencileri Cihazlarını Satmaya Zorluyor Kripto Paraların Kaybı Yatırımcıları Alıştırdı Önümüzdeki 5 Yıl İçinde Kurumsal Yatırımcıların % 41’i ICO’lara Yatırım Yapacak Bitcoin 5% artışla 5.546,2 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır