Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su: ”2019 kripto paranın muhteşem yılı olacak”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su: ”2019 kripto paranın muhteşem yılı olacak”
Binance CEO’su: ”2019 kripto paranın muhteşem yılı olacak”

© Reuters.  © Reuters.

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre 2019 kripto paranın muhteşem yılı olacak. Bunun için hangi gerekçeleri öne sürdü? Beraber bakalım.

2019 kripto paranın muhteşem yılı olacakKurumsal yatırımlar, gelecek planları ve daha fazlası CZ ile yapılan son röportajın gündemindeydi. Sektörün farklı bölümleri arasındaki işbirliği ve ayrıca Binance‘ı geliştirme hedefleri hakkında konuştu.

Son piyasa çöküşünden önce yapılan bir röportajda Changpeng Zhao, The Street ile mevcut ve gelecekteki görüşleri hakkında konuştu.

Yakında sona erecek olan yıla baktığımızda, CZ bunu bir “inşa yılı” olarak etiketledi ve mevcut düşüş eğiliminden bir şekilde memnun kaldı. Ayılar gönderilmezse, Binance’ın hacim ve kullanıcı artışıyla uğraşmak için zor bir zaman geçirmiş olacağını kabul etti.

En çok beklenen kurumsal sermaye akışıyla ilgili olarak, 41 yaşında Forbes dergisinin Şubat kapağı olan CZ, en büyük hacmin ABD’den geldiğini belirtti. Ancak aynı zamanda, düzenlemelerin daha sıkı olduğu Avrupa’da kurumsal kabulün daha hızlı olduğunu belirtti.

Asya ile ilgili olarak CZ, Singapur’daki düzenleyici ortamı övdü ve Çin’deki kurumsal yatırımın hisse senedi borsasında bile küçük olduğunu söyledi.

Gelecek yıl için yaptığı planlar, kripto para biriminin benimsemesini arttırmak ile ilgili. Binance CEO’su, bu sektördeki herhangi bir büyümenin herkes için iyi olduğundan, bunun ekosistem içinde ortak bir çaba olması gerektiğine inanıyor.

Bununla birlikte, borsa stratejisinin normalde kısa vadeli olarak tanımlandığı, hatta bazen sadece haftalarca planlandığı için, bu yönde herhangi bir özel eylemde bulunmamıştır.

Binance’ın gelecek vizyonu olarak, CZ:

“insanların Binance’ı tıpkı Google (NASDAQ:GOOGL) gibi bir fiil olarak düşünmelerini isterim. Google bir isimdi. Şimdi ise fiil.”

CZ, şirketini bir adım daha ileriye taşıyabilecek mi?

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su: ”2019 kripto paranın muhteşem yılı olacak” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist: Bitcoin İçin Yüzde 30 Düşüş Yaşanabilir Avrupa’da Kripto Para Kullanımı Yerinde Sayıyor Dünyanın En Büyük Bitcoin Madencilik Tesisi Açıldı! Usta analist, Bitcoin’in Ağustos’u hangi seviye ile kapatacağını açıkladı Ethereum cephesinde anonimlik sesleri! Ethereum Monero’ya rakip olabilir Yeni Satoshi Nakamoto Geldi! 10 yıllık Gizem Son Mu Buluyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır