Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Borsasında Şüpheli Hareketlenme, Binance Hacklendi mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Borsasında Şüpheli Hareketlenme, Binance Hacklendi mi?
Binance Borsasında Şüpheli Hareketlenme, Binance Hacklendi mi?

© Reuters.  Binance Borsasında Şüpheli Hareketlenme, Binance Hacklendi mi?© Reuters. Binance Borsasında Şüpheli Hareketlenme, Binance Hacklendi mi?

Bugün Binance Borsasında şüpheli hareketlenmeler görüldü. Birçok kullanıcı “Binance Hacklendi mi?” sorusunu sormaya başladı.

Ticaret hacmine göre dünyadaki en iyi kripto para borsası olan Binance’in kullanıcıları, hesaplarında şüpheli etkinlikler olduğunu bildirmeye başladılar. Twitter, reddit, ekşisözlük gibi sosyal mecralardaki topluluk alanlarında Binance kullanıcılarının şikayetleri büyük ölçüde görülüyor.

Birçok kullanıcının iddiasına göre, hesaplardaki altcoinler piyasa fiyatından satılarak, tüm bakiye ile VIA Coin alınıyor. Bunun yanında VIA Coin yazının yazıldığı zaman içinde neredeyse yüzde yüz fiyat artışı göstermiş durumda. Ayrıca market hacmi de hiç olmadığı kadar yüksek bir seviyede seyrediyor.

Binance, kullanıcı bakiyeleriyle ilgili sorunların raporlarını araştırdığını belirtti. Binance bu sorunun kaynağını araştırırken, tüm kripto para çekme işlemlerini de devre dışı bıraktı.

Binance API anahtarlarıyla üçüncü parti ticari botları kullanan traderlar için çeşitli önlemler uygulanabilir. Bunlar arasında Binance hesapları veya araçların kendilerinin devre dışı bırakılması, Binane’teki API’de trade erişimlerinin devre dışı bırakılması veya API anahtarının direk sıfırlanmasını sayabiliriz.

Binance Borsasında Şüpheli Hareketlenme, Binance Hacklendi mi? isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Borsasında Şüpheli Hareketlenme, Binance Hacklendi mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Büyük Litecoin saldırısından 300,000 adres etkilendi Lite.IM Duyurdu: Artık Facebook Messenger, Telegram ve SMS Yoluyla Bitcoin Yollayabilecek ve Alabileceksiniz! Binance CEO’su: “Kripto Paralar İçin ‘Oyunlar’ Bir Sonraki Büyük Dalga.” OKEx Yöneticisi: Bitcoin 20.000 Dolarlık Rekoru Geçecek! Güney Kore’nin En Kalabalık Nüfuslu İkinci Şehri, Bir Blockchain Firması İle Ortaklık İmzaladı! Bitcoin Artıyor, Vadeli İşlemlerin Durumu Ümit Veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır