Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Borsasında Listelenen Ravencoin (RVN) Rokete Bağladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Borsasında Listelenen Ravencoin (RVN) Rokete Bağladı!
Binance Borsasında Listelenen Ravencoin (RVN) Rokete Bağladı!

© Reuters.  © Reuters.

Binance borsasında listelenen Ravencoin (RVN) son günlerde büyük bir yükselme yaparak adeta rokete bağladı. 12 Ekim’de Binance borsasında listelenmeye başlayan RVN 10 günde yatırımcılarını sevince boğdu.

Binance Borsasında Listelenen Ravencoin (RVN) Rokete Bağladı!

Binance borsasında listelenen Ravencoin (RVN) son 24 saatte yaklaşık %49 oranında artış gösterdi ve yazı yazıldığı esnada güncel fiyatı 0.053 dolar. 11 Ekim’de 0.014 dolar olan RVN fiyatı Binance borsasında listelendiği ilk gün 0.02 dolara yükseldi.

Binance borsasında listelenmeye başladığı günden bugüne 0.05 dolara kadar yükselen RVN fiyatı 10 günde yaklaşık %250 oranında bir artış gösterdi. Kripto piyasasının uzun bir süredir içinde olduğu ayı piyasasına rağmen gerçekten muazzam bir yükselme yaşadı.

Binance borsasında listelenen Ravencoin (RVN)’in işlem hacmi ise son yedi günde yaklaşık %62 oranında arttı. 11 Ekim’de 237,252 dolar olan günlük işlem hacmi bugün yazı yazı yazıldığı esnada 134 milyon dolara ulaştı.

Bir türlü sona ermeyen ayı piyasasında Ravencoin (RVN) diğer altcoinlere kıyasla çok büyük bir artış göstermiş oldu. RVN, Bitcoin fiyatı düştüğünden bu yana ayı piyasası içerisinde yaşanan en büyük yükselmeyi gördü.

Ravencoin (RVN) henüz bir düşüş yaşamadı ve yükseldiği seviyeyi şu an için koruyor. 1000 sat seviyesini geçeceği yönünde beklentiler var. Ancak bunu başarabilecek mi hep birlikte takip ederek göreceğiz.

Ravencoin projesinin arkasında kimler var?12 Ekim günü Binance borsasında listelenen Ravencoin (RVN) mütevazi bir ekip tarafından başlatılan bir proje. Binance CEO’su CZ Twitter’da altcoinin Binance kripto para borsasında listelendiğini duyurdu. Attığı tweette projeyi mütevazi insanların oluşturduğu, ICOsu olmayan bir topluluk projesi olarak tanıttı ve ücretsiz listelenmesini kabul etti.

Ravencoin projesi 2018 Ocak ayında başlatılan ve PoW (Proof-of-Work) blockchain üzerinde dijital varlıklar oluşturmaya odaklanan bir açık kaynak Blockchain forkudur.

Projenin ön-madencilik, ICO, masternode olmadan gerçek bir açık kaynak projesi olduğunu söyleyebiliriz. Ravencoin güçlü bir toplulukla kullanışlı bir teknoloji üretmeyi hedefliyor.

Yazı yazıldığı esnada kripto para borsası Binance’de 832 sattan işlem gören Ravencoin (RVN) fiyatı 0,0538 dolar. Coinmarketcap verilerine göre güncel piyasa değeri 112 milyon dolar civarında.

Ayrıca bakınız: Ralliye hazırlanan altcoinler hangileri?

En güncel kripto para haberleri için tıklayın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Borsasında Listelenen Ravencoin (RVN) Rokete Bağladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rusya, Açlık Grevindeki Bay Bitcoin İçin Yeni Bir Hamle Yapıyor Uzman Görüşü: Bitcoin (BTC) fiyatı madencilik maliyetlerinin altında yakında bir ralli göreceğiz Pamuk Eller Cebe: Bitcoin Gönderim Ücretleri Yine Arttı Bitcoin (BTC) fiyatı için sırada ne var? 2.000 dolar mı yoksa 10.000 dolar mı? Ethereum Artık Altcoin Değil mi? Kripto Paraların Vergilendirilmesi Destek Görebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır