Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Belçika’nın Finansal Otoritesi, 14 Kripto Para Platformunu Kara Listeye Aldı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Belçika’nın Finansal Otoritesi, 14 Kripto Para Platformunu Kara Listeye Aldı!
Belçika’nın Finansal Otoritesi, 14 Kripto Para Platformunu Kara Listeye Aldı!Belçika’nın finansal otoritesi konumundaki Financial Services and Markets Authority (FSMA), yakın zamanda yaptığı bir duyuruda şüpheli kripto para platformları listesine 14 yeni kripto para platformunu eklediğini belirtti ve bunların büyük bir olasılıkla sahtekarlıktan ibaret olduğu uyarısında bulundu.

Kara listeye eklenen 14 yeni kripto para platformu ile birlikte lise artık toplam 113 internet sayfasına sahip. Yeni katılanlar arasında AJ Asset Management, Cabinet-Finsbury, Capital-Coventry, Capital-Secure, Capital & Marketing International LTD, Cobber Finance, www.cashlesspaygroup.com, Conseil Premium, CryptoMonaies, Direct EP, Epargne Capital, Gbe-Capital, Phoenix GM and http://www.moneo-invest.com/ kripto para paltformları yer almakta.

Söz konusu liste kripto para birimleri ile ilgili sahtekarlıkları konu alıyor olsa da, yukarıdaki internet sayfalarının veya platformlarının hepsi sadece kripto para birimleri ile alakalı değil ve bunların çoğu daha fazla geleneksel finansal varlık sunuyor. 14 şüpheli sitenin yanında geri kalan siteleri de finansal regülatörün kendi internet sayfasından görmek mümkün.

FSMA yaptığı açıklamada şunları aktardı ve vatandaşları uyardı:

”Kural ve ilke hala aynı; size güvenli olduğunu iddia ettikleri bir yatırım sunuyorlar ve bu genellikle kolay ve oldukça kazançlı çıkıyor. Onlar daha sonra kripto para birimlerine yatırım yapmak için uzman olmanıza gerek olmadığı konusunda sizi ikna etmeye ve güveninizi kazanmaya çalışıyorlar. Sizin için yatırımlarınızı yönetecek uzmanları olduğunu belirtiyorlar Fonlarınızın istediğiniz zaman çekilebileceği garantisini veriyorlar. Sonuç olarak da sonuç hep aynı oluyor; kurbanlar kendilerini paralarını alamayacak konumda buluyor.”

Belçika’nın Finansal Otoritesi, 14 Kripto Para Platformunu Kara Listeye Aldı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Belçika’nın Finansal Otoritesi, 14 Kripto Para Platformunu Kara Listeye Aldı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İran: Telegram’ın Dijital Parası Bizim İçin Tehlike Arz Ediyor Altcoinler için kapkara günler – Bitcoin hakimiyeti yüzde 60’a doğru gidiyor Binance Vs. Digibyte – CZ ”Yalancı Bir Sahtekar” Bitcoin Temmuz Ayından Beri En İyi 24 Saatlik Performansını Sergiledi ve Kendini 4.200 Doların Üzerine Attı! TRON (TRX) rekor üstüne rekor kırıyor: Ethereum ise XRP’den sonra bir yenilgi daha yaşayabilir Francis Pouliot: O İşe Yaramaz Kripto Para…!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır