Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

BAT, Yükselmeye Devam Ediyor: Bu Hafta Yüzde 56 Oldu, Sebep Coinbase mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » BAT, Yükselmeye Devam Ediyor: Bu Hafta Yüzde 56 Oldu, Sebep Coinbase mi?
BAT, Yükselmeye Devam Ediyor: Bu Hafta Yüzde 56 Oldu, Sebep Coinbase mi?Ethereum tokeni BAT, pazartesi günü de yaşadığı yükselişe devam etti. Brave isimli internet tarayıcısının kendi tokeni olan BAT (LON:BATS), Coinbase’de listenelecek bir sonraki kripto para olacağı yönündeki spekülasyonlardan sonra ciddi bir büyüme yaşıyor.

Pazartesi gününü dolara karşı yüzde 14’lük bir artışla geçiren BAT tokeninin değeri bu yazının kaleme alındığı dakikalarda 0.27 dolara gelmiş durumda. Bu rakamla birlikte, BAT’ın yakaladığı artış bu hafta özelinde yüzde 56’yı geçerken bu rakam da BAT’ı, ilk 50 kripto para arasında zirveye koymayı başardı.

Brave’ın son dönemde yaptığı yenileme politikalarının BAT tokeninin fiyatına olumlu etki yaptığı ifade ediliyor. Bu son hamleler ile birlikte BAT’ın tarayıcıda çok daha önemli bir role kavuştuğu ifade edilirken, tüm bu olayların üzerine bir de Coinbase’in BAT’ı incelemeye başlaması; resmen pastanın üzerindeki krema olarak değerlendiriliyor.

Coinbase’in listelediği ZRX’in yaşadığı büyük fiyat artışı ile birlikte, aynı şeyin BAT’a olup olmayacağı ise merak konusu olmaya başladı. Şu anda Cardano, Stellar ve Zcash ile platformda listelenmek için incelenen koinlerden birisi olan BAT’ın, Coinbase’te listeleneceği iddiları kulislerde dillendirilse de, konuyla ilgili henüz net bir şey olmadığını da ifade etmek gerekiyor.

Bu hafta yakaladığı ralli ile Coin Market Cap’teki sıralamada 31. basamağa kadar tırmanan BAT’ın, birçok alt koinden daha iyi performans göseterdi aşikar. Bakalım Coinbase özelinde yaşanacak gelişmeler, bu tokenin performansını nasıl etkileyecek?

BAT, Yükselmeye Devam Ediyor: Bu Hafta Yüzde 56 Oldu, Sebep Coinbase mi? isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

BAT, Yükselmeye Devam Ediyor: Bu Hafta Yüzde 56 Oldu, Sebep Coinbase mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’dan Dev Piyasa Kısa kısa… EOS, Binance Coin ve Tron fiyat analizi… Holo ve Pundi X Yeniden Yükselişe Geçti – Kripto Para Piyasası İse Yatay Seyrediyor Ripple ve Forte Oyunlara Blockchain Desteği İçin 100 Milyon Dolarlık Fon Kurdu Avrupa Merkez Bankası’ndan Bitcoin propagandası TAAR Metriği, Bitcoin’in Şimdi Nasıl Hareket Edeceğini Gösteriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır