Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Başkan Trump, Bitcoin Yanlısı İsmi Beyaz Saray Özel Kalem Müdürü Olarak Atadı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başkan Trump, Bitcoin Yanlısı İsmi Beyaz Saray Özel Kalem Müdürü Olarak Atadı!
Başkan Trump, Bitcoin Yanlısı İsmi Beyaz Saray Özel Kalem Müdürü Olarak Atadı!ABD Başkanı Donald J. Trump, kendi Twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile, Yönetim ve Bütçe Ofisi Direktörü olarak görev yapan Mick Mulvaney‘i, Beyaz Saray Özel Kalem Müdürü olarak atadığını açıkladı.

Trump yaptığı açıklamada Mulvaney’i ”gerçek bir vatansever” olduğunu ve onun yıl sonuna kadar vekaleten bu görevi sürdüreceğini de ekledi. Mulvaney’i kripto para dünyası için gündeme getiren konu ise, onun Bitcoin yanlısı olarak tanınması ve kripto para birimlerine karşı olan iyimser yaklaşımı olarak belirtilebilir.

Bitcoin İçin İyi Haber
Mulvaney daha önce blockchain teknolojileri ve kripto para birimlerinin büyüyen etkileri için bir parti yönetim kurulu toplantısına önderlik etmiş ve sektör onun ismini ilk olarak o zaman duymuştu. Mulvaney konu hakkında daha önce şu açıklamalarda bulundu:

”Blockchain teknolojisinin finansal hizmet endüstrisini, ABD ekonomisini ve hükümet hizmetlerinin verilme şeklini tamamen değiştirecek potansiyeli var ve ben bu girişime katılmaktan dolayı gurur duyuyorum.”

Başkan Trump daha önce de geçtiğimiz Eylül ayında Elad Roisman‘ı SEC Komisyon üyesi olarak atamıştı ki kendisi de bir Bitcoin ve kripto para taraftarı olarak bilinmekte.

Başkan Trump, Bitcoin Yanlısı İsmi Beyaz Saray Özel Kalem Müdürü Olarak Atadı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Başkan Trump, Bitcoin Yanlısı İsmi Beyaz Saray Özel Kalem Müdürü Olarak Atadı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dogecoin Durmuyor! Toplam Piyasa Hacminde Zcash’i Geçti ve 20. Sıraya Yerleşti Piyasa çöküşünün ortasında boğa koşusunu başlatan kripto paralar Paris Gösterilerini Destekleyen Bu Eserde Bin Dolarlık Bitcoin Gizli! Rapor: Ripple (XRP) Neden Yükseldi? İşte Yükselişin Ardındaki Asıl Gerçekler… Araştırma: Belirli Proof of Stake Ağları, Düşük Ücretli Saldırılara Maruz Kalabilir! Avustralya’daki Yetkililer OneCoin Limited Hakkında Uyarı Yayınladılar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır