Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bakkt ile Bitcoin Eski İhtişamına Dönecek mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bakkt ile Bitcoin Eski İhtişamına Dönecek mi?
Bakkt ile Bitcoin Eski İhtişamına Dönecek mi?

© Reuters.  © Reuters.

Bakkt ile Bitcoin eski ihtişamına döner mi? Bu konuda kripto para piyasasının önemli isimlerinden Alex Krüger ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Bakkt ile Bitcoin Toparlacak mı?İyi tanınan kripto para birimi yatırımcısı ve teknik analist olan Alex Krüger, Bakkt‘ın, 2018 yılı ve 2019’un ilk çeyreği boyunca Bitcoin‘in toparlanmasına neden olacağını söyledi.

Ancak Krüger, VanEck, SolidX ve Chicago Board Options Exchange (CBOE)’in ETF başvurularının reddedilmesinin Bitcoin’in çökmesine yol açacağını söyledi. Ayrıca Bitcoin fiyatının, belki 6,000 $‘lık destek seviyesine ve en kötü senoryaya göre de 4,000 $ bölgesine ineceğini belirtti.

“BTC için muhtemel görünüm: İlk olarak, Bakkt ve ETF onay öyküsünün 2019’un başında yenilenmesi ile boğa koşusu. İkinci olarak, 27 Şubatta ETF reddi ve ağır çöküş, hoşçakal 6,000 $, merhaba 4,000 $, tüm zayıf ellerin temizlenmesi. Son olarak, yeniden düzenlemelerin, 2019 ve 2020’nin geri kalanı için sürekli boğa koşusuna neden olması.”

Bakkt ve VanEck-SolidX ETFBakkt, New York Menkul Kıymetler Borsası (NYSE)’nın ana şirketi olan ICE (NYSE:ICE) tarafından geliştirilen ve sıkı bir şekilde düzenlenmiş bir kripto para borsasıdır. Bakkt, hem perakende yatırımcıların hem de kurumsal yatırımcıların kripto para piyasasına yeterli yatırım yapabilmelerini sağlayan bir ekosistem kurma sürecindedir. Borsada yeteri kadar yatırımcı koruması ve ABD yerel düzenlemelerine uygun ürünlerin olması sağlanacak.

Aralık ayında, Bakkt’ın bir kripto para vadeli işlem piyasasını başlatması ve Bitcoin’in likiditesini artırması bekleniyor. Daha önce, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Bitcoin vadeli işlem piyasasının bir ETF’yi ele almak için yeterli büyüklükte olmadığı gerekçesiyle dokuz Bitcoin ETF’yi reddetmiştir.

Bakkt’ın kripto para borsa piyasasına girişi, Bitcoin Vadeli piyasa operatörü CBOE‘nin VanEck ETF‘de yer alması ve VanEck’in SEC’e 200’ün üzerinde başarılı ETF başvurusunun kayıt altına alınması, VanEck-SolidX ETF‘e yönelik beklentinin artmasına neden oldu.

Teknik analist Alex Krüger, önümüzdeki iki ila üç ay boyunca Bakkt ve VanEck ETF tarafından pazarda yeniden bir heyecan başlatılacağını vurguladı. Bunun da Bitcoin fiyatının büyük direnç seviyelerine geri dönmesine izin vereceğini belirtti.

Bakkt, Bitmex ve Bitfinex gibi marj ticareti sunan kripto para borsalarının hacmini rahatça aşan bir seviyeye ulaşırsa, SEC ETF’yi onaylamayı düşünebilir.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bakkt ile Bitcoin Eski İhtişamına Dönecek mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

JP Morgan Analistlerinden Ürkütücü Bitcoin Fiyat Tahmini ConsenSys, Ethereum’un Yükünü Çekmeye Devam Ediyor AB’de Her ICO Projesi ESMA’nın Onayından Geçecek! Dev Aracılık Şirketi Bitcoin Vadeli İşlemlerini Başlattı Ünlü Bitcoin boğası Novogratz’tan son dakika BTC tahmini “Milyon Dolarlık Bitcoin Bahsine Kimse Yanaşmıyor”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır