Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ayı Piyasasına Rağmen Stabil Kalmayı Başaran ZRX (0X) Token

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ayı Piyasasına Rağmen Stabil Kalmayı Başaran ZRX (0X) Token
Ayı Piyasasına Rağmen Stabil Kalmayı Başaran ZRX (0X) Token


Son birkaç gün kripto pazarı için telaşlı geçti. Yatırımcılar milyarlar kaybetti ve ortada bir panik var. Birçok kişi, yıl sonuna doğru yaklaştıkça, piyasa için kıyamet günü kehanetinde bulunuyor. Ancak ayı piyasasına rağmen stabil kalmayı başaran ZRX, her ne kadar bu kan gölünden payını alsa da, diğer kripto paralara oranla hala yıkılmadı, ayakta…

Ayı Piyasasına Rağmen Stabil Kalmayı Başaran ZRX Bunu Nasıl Başardı?

11 Ekim’de 6,300 Doların altına düşen Bitcoin (BTC), bir süre sonra hızlıca geri tırmanmaya başladı, eski haline döndü. Bilirsiniz, Bitcoin ne yaparsa, Altcoinler de onu takip eder. Zaten son birkaç günün sorumlusu Bitcoin’in ta kendisi. Fakat diğer Altcoinler kayıplarını kapamaya çalışırken, 0x, Bitcoin’in düşüşünden birkaç saat sonra tam tersi bir şekilde boğacı bir ralliye girdi.

Piyasa çöküşü ile beraber, 0x 0.75‘ten 0.65 Doların biraz altına indi. Bu kadar kırmızıyı bir arada gören boğalar iyice kızmış olacak ki, hızlıca 0x’in imdadına yetişip savunmaya geçtiler. Bu boğacı hareket ile 0.86’nın üstüne çıkan 0x, yeni bir direnç seviyesi gördü ve potansiyel olarak daha üst seviye destek noktasına sahip oldu.

14 Ekim‘de diğer Coinlerin son 48 saat içerisindeki fiyatlarına kıyasla neredeyse hiç değer kaybetmeyen 0x, günü 0,72 Dolardan kapamıştı. Fakat an itibariyle 0.70 Dolardan işlem gören 0x, en sonunda piyasaki kırmızılardan nasibini aldı. Yine de, 0x’in bu günlerdeki performansı yatırımcılarına bir nebze de olsa güven vermekte.


14 Ekim 2018 0x/DolarBu genel fiyat düşüşünün içerisinde 0x’in gösterdiği direnç, yatırımcılarının desteğini geri kazanması için ihtiyaç duydukları işareti verebilir. Kim bilir, belki de ileride tekrar bir boğacı ralli başlatarak hepimizi şaşırtabilir.

Peki ayı piyasasına rağmen stabil kalmayı başaran ZRX bir boğa rallisi daha başlatırsa, sizi de şaşırtır mı? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ayı Piyasasına Rağmen Stabil Kalmayı Başaran ZRX (0X) Token - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Nvidia’nın Bu Yılki Mali Performansı Pek İyi Görünmüyor Dark Web’de Kripto Para ile Satış Yaptığı İçin Ceza Alan İsmin Davasında Yeni Detaylar Dev iddia! Calvin Ayre: “Bitcoin Cash tüm borsalardan çıkarılacak.” CNBC Analisti Kelly’in Yeni Bitcoin Öngörüsü PSG’den Sonra Sıra Juventus’da! İtalyan Kulüp Kendi Token’ini Çıkartıyor Binance CEO’su CZ: Güvenlik Birçok Borsa İçin ‘Çerezlik’ Bir İş

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır