Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ayı piyasası bile Ripple’ı durduramıyor! Bugün, Asyanın en büyük bankalarından biriyle işbirliğine gitti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ayı piyasası bile Ripple’ı durduramıyor! Bugün, Asyanın en büyük bankalarından biriyle işbirliğine gitti!
Ayı piyasası bile Ripple’ı durduramıyor! Bugün, Asyanın en büyük bankalarından biriyle işbirliğine gitti!

© Reuters. © Reuters.

Ayı piyasası bile Ripple’ı durduramıyor, Asyanın en büyük bankalarından biri RippleNet ile işbirliğine gitti. Asyanın en büyük bankalarından biri CIMB Group anlık sınır ötesi ödemelerini güçlendirmek için RippleNet ağını kullanacak.

Ayı piyasası bile Ripple’ı durduramıyorRipple tarafından bildirilen rapora göre, CIMB Group faliyet gösterdiği bölgede anlık sınır ötesi ödemeleri gerçekleştirmesine imkan veren blockchain teknolojisini kullanacak ilk finans kurumu olacak. Konu ile ilgili şöyle açıklamada bulundular:

“Ripple’ın blockchain tabanlı çözümü CIMB’nin sınır ötesi ödemelerini hızlandıracak. Bu hizmet, müşterilere anlık para gönderim ve çekim imkanı sağlayacak. Böylelikle hem komşu ülkeler hem de Avusturalya, ABD, Birleşik Krallık ve Hong Kong ile global anlamda bir köprü kuracak.

Zafrul Aziz, CIMB’ın CEO’su, Ripple’ın teknolojisinin mevcut sınır ötesi ödemelerini değiştireceğine inanıyor.

“Bu yenilikçi blockchain çözümü, sınır ötesi uluslararası havalelerde emrime sebep olacak. Böylelikle faliyet gösterdiğimiz ASEAN ülkelerinde müşterilerimize daha hızlı işlem yapma imkanı vereceğiz.

Son veilere göre, CIMB Group’ un faliyet gösterdiği Güney Asya bölgesinde 2018 yılında şu ana kadar 120 milyar dolar sınır ötesi havale işlemleri geröekleşmiş durumda.

CIMB Group, 15 ülkede toplam 850 şubesiyle 13 milyon müşterisine hizmet etmektedir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ayı piyasası bile Ripple’ı durduramıyor! Bugün, Asyanın en büyük bankalarından biriyle işbirliğine gitti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin yatırımcılarını canlı yayında dolandırdılar 2019’un En İyi Kripto Projeleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler Araştırma: ICO Firmalarındaki Çalışanların Yüzde 85’inden Daha Fazlası Erkek Ethereum, Netflix Dizisinde Kendine Yer Buldu Monero Hashrate’i Hard Fork Sonrası İnanılmaz Bir Düşüş Yaşadı 4 yıldır uyuyan en zengin Bitcoin (BTC) cüzdanları canlandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır