Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Avusturya Blockchain Merkezi (ABC) Kuruluyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Avusturya Blockchain Merkezi (ABC) Kuruluyor
Avusturya Blockchain Merkezi (ABC) Kuruluyor

© Reuters.  © Reuters.

Avusturya yönetiminin aldığı son karar ülkede bir Blockchain merkezi kurulmasına onay verilmesi ve ülkedeki bu merkezden zincir teknolojisi şirketlerinin ve yöneticilerinin tam zamanlı olarak merkezde çalışmasına kolaylık ve imkan verecek. Zincir teknolojisinin geliştirilmesi ve ülke ekonomisi üzerinde etkisinin gelecekte büyük olabilecek olduğuna yönelik beklentiler Avusturya Blockchain Merkezi (ABC) kurulması ile sonuçlandı. Ülkede bir grup Blockchain şirketi tarafından hükümetten onay bekledikleri ve verilecek onay kapsamında kripto paralar ve zincir teknolojisi araştırmalarının tek merkez altında yapılabilecek olduğu hükümetin böyle bir adım atılmasına izin vermesi talep edilmişti.

Avusturya Blockchain Merkezi (ABC) Viyana’da Olacak
Avusturya Blockchain Merkezi (ABC) adı verilen merkezin Viyana’da olmasına karar verildi ve Viyana’da kurulacak olan merkezde 21 farklı bilimsel kuruluş, 54 şirket, 17 ortak katılımcı ve 16 uluslararası kuruluş ve şirketin aktif olarak çalışmalar yapabilecek olduğu, yapılacak çalışmalar konusunda Avusturya hükümetinin bilgilendirilecek olduğu açıklandı. Bir süre önce Avusturya’da Blockchain teknolojisi hakkında gelecekte merkez ülkelerden birisi olabilecek olduğuna yönelik yapılan araştırmalar vardı ki bu araştırmalar işe yaramış görünüyor.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Avusturya Blockchain Merkezi (ABC) Kuruluyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i unutun! Xunlei blockchain şirketi yüzde 107 değerlendi Detaylı Analiz: Fırtına Öncesi Sessizlik mi? Bitcoin’de Volalite İyice Düşüyor Tahminleri tutan analist, Bitcoin için 2019 Aralık sonu tahminini paylaştı Brezilya Kamu İhalelerini Blockchain ile Gerçekleştirecek Vakıf Katılım Başkanına Göre Kripto Paralar Doları Bitirecek Ethereum Ağı Büyümeye Devam Ediyor: MetaMask Yeni Özelliğini Tanıttı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır