Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Avustralya’nın İlk Dolar Endeksli Stabil Koin Projesi 2019 Yılında Piyasaya Çıkacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Avustralya’nın İlk Dolar Endeksli Stabil Koin Projesi 2019 Yılında Piyasaya Çıkacak!
Avustralya’nın İlk Dolar Endeksli Stabil Koin Projesi 2019 Yılında Piyasaya Çıkacak!Aynen ABD doları ve Avroda olduğu gibi, Avustralya da kendi itibari para birimi AUD endeksli bir stabil koin projesi için yeşil ışık yaktı.

Söz konusu stabil koin projesi, Avustralya içerisindeki en eski kripto para borsalarından birisi olan Bit Trade ve blockchain platformu Emparta ortaklığı ile yapılacak. İki firma ortaklaşa bir şekilde önümüzdeki sene piyasa çıkması planlanan AUD endeksli stabil koin için canla başla çalışacak.

Bit Trade’in üst düzey yöneticilerinden Jonathon Miller‘ın yaptığı açıklamalara göre, AUD endeksli stabil koin projesi, kripto para birimleri ile ilgili dalgalanmalara karşı bir tampon bölge oluşturup büyük bir piyasa eksikliğini giderecek.

 ”Stabil koin projeleri sabit kazanç arayan yatırımcılar ve kripto para birimlerinin volatilitesinden korunmak isteyen ve dijital para kabul eden satıcılar için aranan kan olabilir. Biz stabil koinlerin güveni arttıracağına ve genel kabulü hızlandıracağına inanıyoruz. Stabil koin projeleri özellikle Avustralya gibi ılımlı düzenleyici çevrelerin bulunduğu yerlerde, blockchain tabanlı finansal uygulamaların bel kemiğini oluşturabilir.”

İki firma şu an için bir kaç ay içerisinde bitmesi planlanan prototip üzerinde çalışmakta. Stabil koin projeleri özellikle Gemini gibi firmaların da piyasaya çıkması ile ciddi bir popülerlik kazanmaya başladı ve bu yakın zamanda bitecek gibi gözükmüyor.

Avustralya’nın İlk Dolar Endeksli Stabil Koin Projesi 2019 Yılında Piyasaya Çıkacak! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Avustralya’nın İlk Dolar Endeksli Stabil Koin Projesi 2019 Yılında Piyasaya Çıkacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Stabilcoin çılgınlığı devam ediyor… Binance TUSD için yeni çiftler ekliyor Cory Johnson: XRP Bitcoin’den daha çok kullanılıyor Bitcoin işlemleri dev porno şebekesini ele verdi Bitcoin Tekrar 8.000 Dolar Oldu! Ravencoin (RVN) Nedir? John McAfee Takipçilerine SEC’in Gelen Kutusunu ”Floodlamalarını” Söyledi – Peki Sonu Nasıl Bitti?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır