Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Avrupa da Geri Kalmıyor: Koruma ve Depolama Firması Multi Wallet, Malta’da Lisans Alıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Avrupa da Geri Kalmıyor: Koruma ve Depolama Firması Multi Wallet, Malta’da Lisans Alıyor
Avrupa da Geri Kalmıyor: Koruma ve Depolama Firması Multi Wallet, Malta’da Lisans AlıyorBlockchain firması Multi Wallet, yaptığı açıklama ile Malta’da regüle edilmiş bir firma olmayı başardıklarını ve ürünü yakın sürede ülkede açacaklarını duyurdu.

Malta’da düzenlenen Blockchain Summit etkinliğine katılan firma yetkilileri, yaptıkları açıklamada, Malta hükümetinden lisans almak için yaptıkları çalışmaların sonuca erdiğini açıklarken; artık ülkede faaliyet göstermelerinin önünde hiçbir engel kalmadığını da ifade etti.

Avrupa ülkelerine odaklanacak olan ve Bitgo ya da Coinbase Pro gibi koruma ve güvenli depolama süreçlerine eğilmesi beklenen firma, şu anda bu alınan karardan ve haberlerden ötürü çok mutlu olduğunu da açıkça ifade etti.

Kurumsal yatırımcıların kripto para sektöründen uzak durmasının en büyük sebebi olarak gösterilen güvenli depolama ve koruma hizmetlerinde devreye girerek sektörün bu alandaki kanayan yarasını dindirmek isteyen Multi Wallet yetkilileri, bunu da Freewallet denen bir platform aracılığı ile yapmak istiyor.

Hem mobil hem de masa üstü bir platform olan Free Wallet’da Bitcoin, ETH, LTC ve diğer bazı kripto paralar güvenli bir şekilde saklanabiliyor.

Malta’nın Blockchain ve kripto paralar konusundaki vizyonunundan son derece etkinlendiklerini ve bu sebeple de daha rahat ve regüle çalışabilmek için bu ülkede faaliyet göstermek istediklerini ifade eden yetkililer, alınan bu karardan dolayı çok mutlu olduklarını da sözlerine ekledi.

Konuyla ilgili önümüzdeki günlerde hem Malta hem de şirket tarafında daha somut gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Avrupa da Geri Kalmıyor: Koruma ve Depolama Firması Multi Wallet, Malta’da Lisans Alıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Avrupa da Geri Kalmıyor: Koruma ve Depolama Firması Multi Wallet, Malta’da Lisans Alıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BTC Fiyatı 100.000 dolara ne zaman ulaşabilir? İşte çeşitli yatırımcıların paylaştığı farklı formasyonlar Binance, Kripto Para Piyasalarının Yasallaşması İçin Çalışmaya Devam Ediyor ABD’deki CFTC Başkanı: Blockchain Yasal Düzenleme Süreçlerini Kolaylaştırabilir EOS Kurucusu Dan Larimer: Bitcoin ve Ethereum Ağlarını ”İndirebilirim” Vitalik Buterin: “Bitcoin denizden nasıl dışarı çıkmayı planlıyor?” Bitcoin boğalarını tedirgin eden olası tehditler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır