Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Araştırma: ‘Litecoin’in Şu Anki Değeri Olması Gerekenden Çok Fazla’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Araştırma: ‘Litecoin’in Şu Anki Değeri Olması Gerekenden Çok Fazla’
Araştırma: ‘Litecoin’in Şu Anki Değeri Olması Gerekenden Çok Fazla’

2/2


2/2


Kripto para piyasasının en büyük koinlerinden olan Litecoin, 350$ düzeylerine kadar yükselmeyi başarmış ancak daha sonra düşüşe geçmişti. Şu anda 51$ gibi bir fiyata sahip olan Litecoin, bundan birkaç ay önceki haline göre epey düşüş yaşamış durumda. Ancak kripto para tabanlı hedge fonlarından Multicoin Capital’a göre Litecoin için 50$ gibi bir fiyat bile çok fazla.

Litecoin Mevcut Değerini Hak Etmiyor

Teksas merkezli hedge fonlardan olan Multicoin, yönetici ortaklardan Tushar Jain ile birlikte yeni bir yazı yayınladı.

Jain, yayınlanan yazıda Litecoin’in 2017 yılında yaşadığı artışı yatırımcıların acemiliğine ve kripto para piyasasının hamlığına bağlıyor. Jain, argümanını güçlendirmek için Litecoin’in o dönemlerde Coinbase’te listelenen en ucuz varlık olduğunu belirtiyor. Tabii bu durum Coinbase’in Ethereum Classic’i ve birkaç farklı koini daha platforma eklemesiyle birlikte değişecek diyebiliriz.

Litecoin’in Mali Durumu

Multicoin, yaptığı araştırmalar sonucunda Litecoin Foundation’ın mali açıdan epey zor bir durumda olduğunu ortaya çıkardı. Araştırmalara göre Litecoin Foundation’ın kasasında 320 bin dolar civarında para bulunuyor.

Multicoin ayırca Litecoin’in bariz bir yol haritasına sahip olmadığını, LTC’ye getirilen güncellemelerin büyük bir kısmının doğrudan BTC’den alındığını vurguluyor.

Kripto para sektörünün en büyük şirketlerinden biri olan Bitmain, elinde 1 milyon civarında LTC tutuyor. Ancak Bitmain kendini LTC gibi ‘dijital nakit’ olarak tanıtan Bitcoin Cash’i de destekliyor. Multicoin’e göre de Bitmain zaman içerisinde Bitcoin Cash’i veya başka bir koini desteklemek için Litecoin’i bırakmaya başlayacak.

Şirketin Litecoin’in mevcut durumu hakkındaki yorumu şu şekilde:

“50$ civarında dolanan Litecoin’in haddinden fazla değerli olduğunu düşünüyoruz. Litecoin’in düzgün bir yatırım tezinin olmadığını, LTC’yi harekete geçirebilecek bir tetikleyici olmadığını düşünürsek LTC’nin olumsuz yönde ilerleyeceğini düşünüyoruz.”

Araştırma: ‘Litecoin’in Şu Anki Değeri Olması Gerekenden Çok Fazla’ isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Araştırma: ‘Litecoin’in Şu Anki Değeri Olması Gerekenden Çok Fazla’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bu yılın en iyi yatırımcısı Litecoin’lerini 300 dolardan satan Charlie Lee Önde Gelen Ethereum Geliştiricisi, Artan Eleştiriler Sonrası Sosyal Medyadan Geri Adım Atacağını Duyurdu! Rus Parlamentosu, Kripto Paralar ile İlgili Kanunları İki Ay İçinde Görüşecek JPMorgan, Blockchain Teknoloisini Kullanarak Külçe Altınları ‘Tokenlaştıracak’ Libra Sepeti Belli Oldu: Listede Hangi Para Birimleri Var? Bitcoin (BTC) Alev Alev! Bitcoin (BTC) Fiyatı 9.000 Doları Aştı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır