Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Anthony Pompliano: Bitcoin 2.000 Dolar ile 3.000 Dolar Arasına İnebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Anthony Pompliano: Bitcoin 2.000 Dolar ile 3.000 Dolar Arasına İnebilir
Anthony Pompliano: Bitcoin 2.000 Dolar ile 3.000 Dolar Arasına İnebilirMorgan Creek Capital Digital Investments‘ın kurucusu ve kripto para topluluğu üyelerinin yakından tanıdığı Anthony Pompliano, yakın zamanda CNBC‘nin Squawk Box programında kripto para birimleri ve Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bitcoin‘in genel kullanımına değinen Pompliano, lider kripto para birimi için fiyat tahmininde de bulundu.

İlk olarak Bitcoin’in %80 ve üzerinde iki düşüş daha yaşadığını belirten Pomp, mevcut düşüşün 20.000 dolar seviyesinden hesaplandığında %85 oranına tekabül ettiğini ve fiyatın da 3.000 dolara ineceğini vurguladı. Bitcoin’in geçtiğimiz Cumartesi ve Pazar günü 3.000 dolara yaklaştığını, ancak henüz oraya ulaşamadığını da vurgulayan Pomp, geçen yıl yaşanan 20.000 dolarlık fiyatın ise aşırı olduğuna değindi. Bunun yanı sıra Bitcoin hakkında hatırlanması gereken üç unsur olduğunu ifade etti ve ekledi:

”Bu bir işlem yapma katmanı. Bu konuda dünyanın en güvenli olanı ve bir değere sahip olması gerekiyor. Sıfır değerine inemez. Bu son 10 yılın en iyi performans gösteren varlık sınıfı ve SP, Dow, Nasdaq gibilerini bile geride bıraktı.”

Lider kripto para birimi Bitcoin’in %80 ve üzeri iki benzer düşüş daha yaşadığına değinen Pomp, düşüşün yanı sıra son iki yılda Bitcoin değerinin %400 arttığını da ifade etti. Pomp daha sonra 2017 yılında yaşanan fiyat yükselişinin bireysel yatırımcılar tarafından mümkün kılındığını, ancak kurumsal yatırımcıların da OTC trading platformları ile Bitcoin alıp, şeffaflık veya görünürlük olmadan para akışı sağladığını belirtti.

Fiyatın nereye gittiği sorusuna da cevap veren Pomp, madencilikte yaşanan sıkıntılardan dolayı Bitcoin’in 2.000 dolar ile 3.000 dolar arasına inebileceğine işaret etti.

Anthony Pompliano: Bitcoin 2.000 Dolar ile 3.000 Dolar Arasına İnebilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Anthony Pompliano: Bitcoin 2.000 Dolar ile 3.000 Dolar Arasına İnebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Piyasası Yeşil Bir Tablo Çizmeye Başladı – Bitcoin 3.500 Dolar Üzerine Çıkabilecek Mi? Ethereum 9% düşüşle 248,74 seviyesinin altına geriledi Huobi Global Avrasya Blockchain Zirvesi’nde Türkiye İle İlgili Stratejilerini Açıkladı Dolardaki Yükselişin Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İlk Açıklama Amerikan Vergi Hizmeti Sağlayıcısı TurboTax’tan Kripto Para Entegrasyonu Ripple CEO’su Bitcoin’i Savundu: “Bitcoin Asla Sıfıra Düşmeyecek.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır