Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Anthony Pompliano: 2019’da Kripto Paraların Büyük Bir Fiyat Artışı Yaşama Şansı Düşük

Ana Sayfa » GÜNCEL » Anthony Pompliano: 2019’da Kripto Paraların Büyük Bir Fiyat Artışı Yaşama Şansı Düşük
Anthony Pompliano: 2019’da Kripto Paraların Büyük Bir Fiyat Artışı Yaşama Şansı DüşükKötü geçen bir yılın ardından, 2019 yılına kripto para camiası umutla başladı. Bitcoin’in tekrar 2018’in başındaki seviyesini bulması, diğer alt koinlerin şahlanması ve ciddi kar elde etmek için, herkes yeni bir başlangıç olarak görülen 2019 yılını bekliyordu. Yeni yılın ilk 10 günü itibariyle ise, şu an için bir hareket gördüğümüzü söylemek doğru olmaz. Ancak yine de, yolun henüz başında olduğumuzu da bilmek gerekiyor.

2019’un kripto paralar için dönüm noktası olacağına pek inanmayan bir diğer isim ise, ünlü fenomen Anthony Pompliano. ‘Pomp’ adıyla da bilinen ve Twitter’da çok ciddi bir takipçisi olan Morgan Creek Digital Asset kurucusu başarılı isim, CNBC’ye konuştu.

Pomp, kısa vadede dev bir kripto para rallisinin gerçekleşmesi ihtimalini pek yüksek bulmadığını ifade ederken, şunları söyledi:

”Şu anda yatay bir seyir içinde olduğumuzu söylemek mümkün. Şu anda fiyatlara bakarsak, bence bu seviyeler üç aşağı beş yukarı yıl boyunca göreceğimiz değerler olacak.”

Yayına katılan bir diğer isim olan CoinShares’in CSO’su Meltem Demirörs de, Pomp’un fikirlerine benzer ifadeler kullandı. Demirörs, yaşanılan acının devam edeceğine olan inancını dile getirirken, gelecek dönemde birçok iş modelinin daha zorlanacağını ancak yeni fırsatların da doğacağını ifade etti.

Programa katılan bir diğer isim olan Arjun Balaji de, şu anda piyasalarda yaşanan ciddi düşüşe rağmen, henüz bir dip seviyenin gelmediğini iddia ederken, düşüşün süreceğini belirtti.

Anthony Pompliano: 2019’da Kripto Paraların Büyük Bir Fiyat Artışı Yaşama Şansı Düşük isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Anthony Pompliano: 2019’da Kripto Paraların Büyük Bir Fiyat Artışı Yaşama Şansı Düşük - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vaneck CEO’su sunmuş olukları Bitcoin ETF’si hakkında konuştu Hong Kong, Kripto Para Borsaları ve Fonları ile İlgili Yeni Kuralları Yayınladı Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrencisinden Blockchain Raporu 12 Nisan Bitcoin fiyat analizi: BTC geri çekilme sonrası yeni bir sıçrama yapar mı? Stellar 2% düşüşle 0,07726 seviyesinin altına geriledi Şu An için Yeterince Ucuz Olan ve Portföyde Bulunmasını Önerdiğimiz 3 Kripto Para

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır