Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Amerikan Kripto Para Milyarderi, Nevada’da Blockchain Şehri Kuruyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Amerikan Kripto Para Milyarderi, Nevada’da Blockchain Şehri Kuruyor
Amerikan Kripto Para Milyarderi, Nevada’da Blockchain Şehri KuruyorBlockchain LLC adlı şirketin CEO’luğunu yapan ve dünyadaki kripto para milyarderlerinden birisi olan Jeffry Berns, yaptığı açıklama ile Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada eyaletinde fonksiyon gösterecek bir akıllı şehir projesini hayata geçireceğini açıkladı. Bu projenin tüm katmanlarının Blockchain teknolojisi odaklı olacağını belirten Berns, bu işi yapabilmek için de ciddi hamleler yapıyor.

Berns, son olarak Nevada’nın kuzeyindeki bir adayı 170 milyon dolara satın alırken, bu satın almanın amacı ise yeni bir iş türü kurmak olarak belirtilmişti. Blockchain LLC’den yapılan açıklamaya göre bu akıllı şehir endüstri 4.0 vizyonuna ve prensibine uygun olarak fonksiyon gösterecek. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

”Planlanan bu şehir, diğer birçok proje ile birlikte büyük bir teknoloji merkezi olacak. Bu merkezin içinde başta Blocckhain olmak üzere, yapay zeka, 3D ve nano teknoloji gibi alanlara yer verilecek ve bu konudaki inovasyonlar desteklenecek. Bu şehrin tam anlamı ile fonksiyon göstermesi ile birlikte bölgedeki insanlar için yepyeni bir yaşam formu başlayacak. Birçok işletme ve finansal kurum da bu köklü değişikliklerden etkilenecek ve bunun faydasını görecek.”

Blockchain LLC şirketinin resmi Twitter hesabından yapılan bir başka açıklamada ise, NY Times yazarı Nat Popper’ın attığı Nevada adası satın alım twitine ithafen şunlar söylendi:

”Blockchain şehri bir ütopya olmayabilir ancak bunun; yaşamak için daha iyi bir yol olduğu kesin!”

Amerikan Kripto Para Milyarderi, Nevada’da Blockchain Şehri Kuruyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Amerikan Kripto Para Milyarderi, Nevada’da Blockchain Şehri Kuruyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase’in Üst Düzey Yöneticisi, Bakkt’a Transfer Oldu! Bitcoin fiyatında çöküş sonlanmadı mı? İşte 4 analistten 4 çarpıcı tahmin Litecoin Yaratıcısı Bitcoin’in 2017 Yılındaki Fiyat Artışına ICO Patlamasının Sebep Olduğunu Düşünüyor SEC Tahmin Edildiği Gibi Bitcoin ETF’sini Erteledi – Yeni Tarih 27 Şubat XBT/USD Analizi: Alış pozisyonları Bitcoin’in 7.300 doları test etmesini sağladı Webrazzi Fintech Summit 2018’de Tüm Finansal Teknoloji Girişimleri Bir Araya Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır