Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Amerikalı Firmadan Orta Doğu Hamlesi – Lübnan’da Blockchain Eğitimi ve Hackathon Düzenlenecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Amerikalı Firmadan Orta Doğu Hamlesi – Lübnan’da Blockchain Eğitimi ve Hackathon Düzenlenecek
Amerikalı Firmadan Orta Doğu Hamlesi – Lübnan’da Blockchain Eğitimi ve Hackathon Düzenlenecek

© Reuters.  © Reuters.

New York merkezli blockchain firması olan ConsenSys, yaptığı bir duyuruda Lübnan‘da 17 Ekim tarihinde başlayacak ve beş gün boyunca sürecek bir blockchain etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Etkinlik içerisinde üç günlük bir Blockchain eğitim programı ve iki gün boyunca sürecek bir hackathon yer alıyor.

Tam Kapsamlı Bir Süreç
Katılımcılar etkinlik boyunca blockchain’in temel unsurlarını ve dağıtık cüzdan teknolojisini daha iyi anlama fırsatı elde edip, söz konusu teknolojinin uygulama alanlarını ve özelliklerini daha yakından inceleyebilecek. Eğitim temel düzeyin yanı sıra derinlemesine bir kapsama da sahip olacak. Söz konusu derinlemesine eğitim sürecinde katılımcılar geliştiricilerin kullandığı detayları öğrenip, Ethereum akıllı kontratları ile nasıl merkeziyetsiz uygulama üretebileceklerini öğrenecekler. Daha sonra da ürettikleri uygulamaları internet tabanlı diğer uygulamalara entegre edecekler.

ConsenSys yetkililerinden Marc Ziade konu hakkında şunları ifade etti:

”Lübnan her zaman zorluklarla mücadele konusunda girişimci bir yaklaşım tutunmuştur ve ülke içerisindeki startup ekosistemi de geçtiğimiz yıllarda hız kesmeden büyümeye devam etti. Şu an (orada) uzman rehberliği ve yardımına ihtiyacı olan bir çok geliştirici ve girişimci bulunuyor.”

‘ConsenSys Blockchain Geliştiricisi Eğitim Kampı, Lübnan’ın enerji sıkıntısı ve göçmen sorunu gibi bir çok problemini çözmek için tasarlandı.”

ConsenSys firmasının Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi sorumlusu Asim Janjua ise konu hakkında şunları vurguladı:

”Gelecek neslin parlak zekalarını keşfetmek için Lübnan ile birlikte çalışmaya sabırsızlanıyoruz.”

The post Amerikalı Firmadan Orta Doğu Hamlesi – Lübnan’da Blockchain Eğitimi ve Hackathon Düzenlenecek appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Amerikalı Firmadan Orta Doğu Hamlesi – Lübnan’da Blockchain Eğitimi ve Hackathon Düzenlenecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Air Dropla Ev Alan Bangladeşli Yatırımcı! Bitcoin fiyatı henüz yönünü bulamadı: Peki kurtuluş neye bağlı? Alibaba’dan Jack Ma: Blockchain Daha Yeşil Bir Geleceğe Yardım Etmediği Taktirde, ”Anlamsız” Olacaktır Steem’ Deki İçerikten Para Kazanma Ve İçerik Oluşturucuları Kripto kışı bitti, hoş geldin Bitcoin baharı Bitcoin’i Destekleyen Zotapay La Liga’daki Alaves’e Sponsor Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır