Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Altcoinler İvme Kazandı! Son Dakika Bitcoin, Ethereum, XRP Fiyatı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Altcoinler İvme Kazandı! Son Dakika Bitcoin, Ethereum, XRP Fiyatı
Altcoinler İvme Kazandı! Son Dakika Bitcoin, Ethereum, XRP Fiyatı

2/2
Altcoinler İvme Kazandı! Son Dakika Bitcoin, Ethereum, XRP FiyatıAltcoinler İvme Kazandı! Son Dakika Bitcoin, Ethereum, XRP Fiyatı

2/2

Kriptokoin.com-Kripto paralarla ilgilenmek bir umut yolculuğuna başlamak gibi. Yolculuğa başlarken bir çok umudu barındırırsınız içinizde. Yükselişler yepyeni umutlara, inişler ise hayal kırıklıklarına yol açar. Gerçekleşmesini istediğiniz şeyleri hayal edersiniz. Yaptığınız yatırımla sanki tek başına ıssız bir koyda bekleyişe geçen bir insanın beklediği gibi bekler durursunuz.

Ufak bir yükseliş yönlü kırılma gerçekleşse bütün dünyaların sizin olduğunuzu hissedersiniz. Ama bir iniş söz konusu oldu mu, işte o zaman ister istemez geniş dünya o kadar dar gelir ki sana.

Haberlere odaklanırsınız o zaman. Kulak kesilirsiniz söylenenlere. Analizlerin biri başlar biri biter. Derken farklı yorumlara kapılar aralanır. Aklınızın alacağı kadar kimi zaman da gözününün gördüğü kadar haberlerin ve yorumların nereden ve kimden geldiğini anlamaya çalışır ve grafiklerden bir anlam çıkarmaya çabalarsınız.

Kripto para psikolojisi işte böyle bir şey. Şimdi hepimiz son günlerde Altcoinlere odaklanmış durumdayız. Haliyle mevsim de altcoin mevsimi. Piyasanın büyüklerinden ivme beklerken, küçükleri harekete geçmiş durumda. İşte yazının yazıldığı sırada gelinen son durum.

Altcoinlerdeki Yükseliş Sürüyor
Bugünün ivme kazanan altcoinlerine baktığımızda yatırımcılarını en çok sevindiren altcoinin Ravencoin olduğunu görüyoruz. Ravencoin yazının yazıldığı sırada % 17,27 yükseliş gerçekleştirerek 0.036 Dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ravencoin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise yaklaşık olarak 33.2 Milyon Dolar seviyelerinde. Ravencoin 113 Milyon Dolarlık piyasa değeri ile kripto para dünyasının 55. sırada yer alan coini.

Bugünün bir diğer yükselişini Huobi Token gerçekleştirmiş durumda. 114.7 Milyon Dolarlık piyasa değeriyle Huobi Token % 14.2’lik bir yükseliş gerçekleştirerek 2.29 Dolar seviyelerinden işlem görmeyi sürdürüyor.

Günün diğer yükseliş gerçekleştiren coinleri ise Kin, Maximine Coin ve KuCoin Shares. Bu coinler sırasıyla % 13,81, % 12,21 ve % 10,48 yükseliş gerçekleştirmiş durumdalar. Kin’in fiyatı 0.000057 Dolar, Maximine Coin’in 0.04 Dolar ve Kucoin Share’in ise 0.9 Dolar seviyelerinde.

Bitcoin, Ethereum ve XRP’de Son Durum
Yazının yazıldığı sırada Bitcoin % 1.3’lük bir değer artışı yaşamış durumda. Bitcoin’in şu anki fiyatı 4.077 Dolar seviyelerinde. 4.000 Dolarlık değerde tutunan Bitcoin’in ilerleyen günlerde bir yükseliş gerçekleştirip 4.200 Dolarlık direnç noktasını kırıp kırmayacağı bir merak konusu.

Son günlerde çok önemli direnç noktalarıyla karşılaştığı belirtilen Ethereum yazının yazıldığı sırada 140 Dolar seviyelerinden işlem görüyor. Kripto para dünyasının en büyük altcoini olan olan Ethereum 14.7 Milyar Dolarlık piyasa değerine sahip durumda.

Blockchain oyun şirketi Forte ile yaptığı yeni ortaklıkla gündeme gelen San Francisco merkezli girişim Ripple’ın XRP’sine baktığımızda % 1.12’lik bir yükselişin gerçekleştiğini görüyoruz. Yazının yazıldığı sırada XRP 0.32 Dolar seviyelerinden işlem görüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Altcoinler İvme Kazandı! Son Dakika Bitcoin, Ethereum, XRP Fiyatı appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Altcoinler İvme Kazandı! Son Dakika Bitcoin, Ethereum, XRP Fiyatı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple ortaklığa doymuyor Sektörün büyük isimleri, Libra için ne dedi? “Kemerlerinizi bağlayın” Bitcoin’in 8.000 dolarda yükseliş potansiyeli düşüşten çok daha büyük iddiası Efsanevi yatırımcı Miller, 2019’da Bitcoin yatırımıyla kazandı! Bitcoin 5 haneli rakamlara mı ilerliyor? Yeni Türk Kripto Para Borsası Binans Kullanıcı Kayıtlarını Başlattı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır