Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Alt Koin ‘Uzmanı’ Patel, Alt Koinler İçin Ayı Döneminin Bittiğine İşaret Etti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Alt Koin ‘Uzmanı’ Patel, Alt Koinler İçin Ayı Döneminin Bittiğine İşaret Etti!
Alt Koin ‘Uzmanı’ Patel, Alt Koinler İçin Ayı Döneminin Bittiğine İşaret Etti!

© Reuters.  © Reuters.

Bütün kripto para piyasası şu sıralar lider kripto para Bitcoin‘in geçtiğimiz aydan bu yana süren amansız yükselişini izlemekte ve bunun şokunu yaşamakta. Bitcoin değerini ikiye katlarken, BTC‘nin piyasadaki ‘kuzenleri’, BTC’ye kıyasla ciddi anlamda geride kaldı ve birçok alt koin yatırımcısı ‘altlarda ezildi’.

Ancak özellikle alt koinler konusunda yaptığı önemli analizleri ile bilinen Nik Patel, Twitter üzerinden paylaştığı bir gönderi ile daha önceki 4 alt koin/BTC ayı döngüsünün ortalama %69.7 civarında düşüşe yol açtığını ve mevcut düşüşün %66.5 civarında olduğunu ifade ederek, ayı piyasasının resmen bittiğini ima etti.

Buna ek olarak geçtiğimiz 5 alt koin /BTC boğa döngüsünde ortalama yükselişin %617 olduğuna işaret eden Patel, yükselişin başlaması durumunda inanılmaz bir değer artışının yakalanabileceğine dikkat çekti.

Bütün bunlara rağmen 14 Mayıs tarihinde ani bir ivme yakalayan XRP dışında alt sezonunun başladığını gösteren herhangi bir ‘ciddi’ yükseliş yaşanmadı ve piyasa nispeten yatay seyretmekte.

Alt Koin ‘Uzmanı’ Patel, Alt Koinler İçin Ayı Döneminin Bittiğine İşaret Etti! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Alt Koin ‘Uzmanı’ Patel, Alt Koinler İçin Ayı Döneminin Bittiğine İşaret Etti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 10. Yılını Kutladı: 140journos Belgeselinin Dikkat Çeken Noktaları Roger Ver, Craig Wright’a Yüklendi Güney Amerika’nın En Büyük Sosyal Medya Ağı Kripto Şirketine Satıldı Litecoin, Lee’nin 20 dolar hedefine ulaştıktan sonra %50 arttı Bitcoin’in Block Yarılanması Yüzde 66 Tamamlandı! 495 Gün Kaldı Flaş kripto para haberleri: Bitcoin ve kripto tahminleri, Constantinople hard forku, TRON ağı ve daha fazlası hakkında son gelişmeler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır