Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Alibabacoin (ABBC) Piyasaya Hızlı Girdi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Alibabacoin (ABBC) Piyasaya Hızlı Girdi!
Alibabacoin (ABBC) Piyasaya Hızlı Girdi!

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın en büyük web sitelerinden birinin adını alan tartışmalı bir kripto projesi Alibabacoin (ABBC) piyasaya büyük bir giriş yaparak güçlü bir ilk izlenim oluşturmayı planlıyor.

Alibabacoin (ABBC) Piyasaya Büyük Bir Giriş Yapmayı PlanlıyorYakın zamanda finanse edilen Alibabacoin (ABBC) piyasaya aynı anda 9 farklı borsada listelenerek girecek. Alibabacoin Vakfı, online alışveriş ve ödeme seçenekleri ile yüz tanıma teknolojisini bir araya getirmek için blockchain teknolojisini kullanacak bir platform sunmayı vaat ediyor. Şirket, coinin aynı anda birçok borsada listelenmesinin sektörde bir ilk olduğunu belirtti.

Alibabacoin Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su Jason Daniel Paul Philip, Alibabacoin’in (ABBC) sadece bir altcoin olmakla kalmayıp, tam teşekküllü bir platform olacağı konusunda ısrar ediyor:

ABBC Blockchain Teknolojisini dijital varlıklar açısından dünyanın lider yazılım platformu yapmak için çabalıyoruz. Yüz tanıma hashing sürecine blockchain algoritmasını eklemek için en son teknoloji ile gizli bir teknik kullanılarak geliştirilmiş bir fon güvenlik sistemi oluşturuyoruz.

Alibabacoin, platformdaki tüm hizmetlerden yararlanmak için birincil mod olarak hizmet edecektir. Artık gittikçe büyüyen kripto meraklıları topluluğumuzun bir parçası olmak isteyen herkes, 9 farklı borsada listelenecek olan Alibabacoin’i kolayca satın alabilir.

Ekip, listelenmenin ne zaman olacağını belirtmemekle beraber, coinin hangi borsalarda listeleneceğini açıkladı. Bu borsalar: Coinsuper, Bitforex, Coinbene, IDAX, TopBTC, OOOBTC, RightBTC, DragonEX ve Sistemkoin.

Ayrıca bu hafta, Alibaba (NYSE:BABA) Vakfı, teknolojilerinin alışveriş merkezlerinde kullanılmasına yönelik planlarını açıkladı. Şirket, yıl sonuna kadar Alibabacoin’in (ABBC) dünyanın en ünlü alışveriş merkezlerinden 30 tanesinde kabul edileceğini söyledi. Bunların ayrıca kendi online alışveriş merkezlerine de sahip olacağını ekledi.

Her şeye rağmen, bu tokenın, milyar dolarlık Alibaba.com şirketiyle bir bağının olmadığını belirtmekte fayda var. Hatta, bu yıl başlarında Alibaba.com, isim benzerliğinin müşterileri arasında kafa karışıklığına neden olacağı ve markasına zarar verebileceği gerekçesiyle Alibabacoin (ABBC) ‘e dava açtı, fakat başarısız oldu. Alibabacoin Vakfı, “Alibaba” isminin tek bir şirkete mal edilmemesi gerekçesiyle başarılı bir şekilde ismini savundu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Alibabacoin (ABBC) Piyasaya Hızlı Girdi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japonya’nın önde gelen borsasından XRP atağı Cboe Exchange VanEck-SolidX Bitcoin ETF için teklifini geri çekti Bitcoin madenciliğinde nükleer enerji dönemi başlıyor mu? Flaş kripto para haberleri: Bitcoin fiyat bariyeri ve Ethereum, XRP, Litecoin Bitcoin Cash, Tron haberleri ETF’nin Babası Browne: Bitcoin ETF Onaylanacak Fakat… New York Federal Rezerv Bankası: Kripto Paralar Yakın veya Orta Vadede Dolara Rakip Olmayacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır