Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Alarm! XRP kritik destek seviyesini kırdı!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Alarm! XRP kritik destek seviyesini kırdı!!!
Alarm! XRP kritik destek seviyesini kırdı!!!

4/4


2/4

XRP kritik destek seviyesini kırdı ve aşağılara inmeye başladı kısa süreliğine de olsa. Şu ana kadar piyasanın çöküşünde en sağlam duruşu sergileyen XRP’nin de piyasadan etkilenmeye başlaması gayet normal.


XRP kritik destek seviyesini kırdı peki bundan sonra ne olacak? XRP son durum XRP kritik destek seviyesini 0,4 dolarda çok defa test ettikten sonra kırdı ve az da olsa seviyenin altına indi. Piyasaın en büyüklerinden XRP çok az bir aralıkla 0,4 dolar seviyesinin altına 0,39 dolara indi ancak sonra tekrar hemen yine aynı seviyeye çıktı. Şu anda yazı hazırlaırken 0,4 dolardan işlem görüyor. (2019 da porföyünüzde olması gereken paralar içinde XRP var mı ? öğrenmek için tıklayınız)

Sayısız testen sonra XRP’nin gücü gittikçe zayıflıyor gibi. XRP ilk olarak 0,4 dolar seviyesine yaklaşmaya başladığı zamanlarda hemen tekrar geri bir sıçrayış yapıp eski seviyesine çıkıyordu. Ancak son zamanlarda 0,4 seviyesinin civarında dolaşıp durmaya başlamıştı. Şu anda 0,4 dolardan işlem görüyor ama düşme ihtimali her an çok çok kuvvetli.

XRP fiyatının Çarşamba günü 0,4 ile 0,5 arasında gidip gelmesinden dolayı bir voltilite yaşanıyor. MACD ve RSI azalması ile birlikte, satıcılar açısından momentum çok daha fazla şu anda.


XRP saatlikSaatlik gösterge ile XRP destek noktasından düşüşü şöyle yakından bir bakış ile inceleyelim. 0,415 dolar fiyatın düşük seviyelerininin yükseği olarak tekrar yerini aldığı bir nokta. Fiyat bu noktadan itibaren 0,4 destek seviyesini sürekli test etti ve ancak çok fazla kırmayı daha başaramamıştı. Bu noktadan bir yükseli olursa 0,42 dolar civarında 50 EMA’da bir direnç gelebilir.


Piyasa lideri Bitcoinin hareketleri de çok etkilil oluyor altcoinler üzerinde. Bitcoin 4,000 dolar gibi önemli bir seviyede işlem görüyor, ancak bu noktadan düşüş tüm piyasada çok daha yıkıcı bir depreme yol açabilir. XRP’ ye yatırım yapanlar Bitcoin hareketlerini de çok dikkatle takip etmeliler. Bitcoin için şu anda işlem gördüğü seviye tüm altcoinler için çok önemli bir seviye.


Bitcoin hareketleriÖnemli noktalar

  • XRP çeşitli testlerden sonra çok az bir süre sonra 0,4 dolar seviyesinin altına indi. Fiyat tekrar bu noktaya çıktı ama yine aşağıya inebilir.
  • Yeniden bir yükseliş anında 0,42 dolar saatlik EMA da bir direnç oluşabilir .
  • XRP yatırımcıları Bitcoini çok dikkatle takip etmeliler, çünkü Bitcoin için 4,000 dolar seviyesi çok önemli. Bu seviyede oluşacak her yöne bir hareket tüm altcoinleri etkileyecek.

Bitcoin ve altcoinler ile ilgili haberimiz için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Alarm! XRP kritik destek seviyesini kırdı!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Fiyat Analizi: En Büyük Altcoin Bitcoin Fiyatını Takip Edecek mi? Kripto Para Platformu ErisX, Üç Tecrübeli İsmi Bünyesine Kattı! EOS Kurucusundan Çarpıcı Bitcoin Tahmini! Son Dakika: Ripple, Ethereum, TRON, Litecoin, Cardano ve Stellar Haberleri Beklenen küresel resesyon Bitcoin için ne anlama geliyor? Ethereum 20% düşüşle 193,86 seviyesinin altına geriledi Microsoft Bitcoin Tabanlı Bir Ağ Geliştiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır