Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Accenture, Blockchain Platformunu Tanıttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Accenture, Blockchain Platformunu Tanıttı
Accenture, Blockchain Platformunu TanıttıDünya çapında hizmet veren dev danışmanlık şirketi Accenture, yaptığı basın açıklaması ile yeni Blockchain aracını kamu oyu ile paylaştı.

Tayland’ın Siam bankası ile yapılan ürün tedarik zinciri anlaşmasının yaklaşık bir hafta sonrasında, bu sefer de Blockchain temelli bir aracın duyurusunu yapan şirket, bu sayede bu teknolojiye koyduğu güveni bir kez daha göstermiş oldu.

Accenture’ün bu kullanıma sürdüğü Blockchain platformunun R3’ün Corda platformu ile ortak çalışacağı ve aynı zamanda JP Morgan’ın Quorum’u ve Hyperledger Fabric ile de eş zamanlı olarak fonksiyon gösterebileceği kaydedildi.

Konuyla ilgili konuşan Accenture Blockhain Araştırmaları ve İnovasyonlarından sorumlu yönetim kurulu üyesi David Treat, bu özelliğin son derece önemli olduğunu belirterek şunları söyledi:

”Bu teknolojiyi şu anda müşterilerimze sunarak farklı ekosistemleri bir araya getirmeyi vaad ediyoruz. Bu konuda yaşanan sorunlara kökten çözüm bulabilecek kapasitede olan bu program, bu yüzden bizler için çok değerli.”

Girişimcilere en iyi hizmeti sunmak için bundan sonra bir arada çalışacak olan bu dört Blockchain platformunun başarısının ne olacağı ise merakla bekleniyor. Accenture gibi dev bir firmanın da Blockchain teknolojisi ile bu denli yakından ilgilenmesi, otoriteleri memnun etmişe benziyor. Sosyal medyada yapılan yorumlarda, bu hamlenin oldukça önemli olduğu ifade edilirken, kullanıcılar Accenture gibi bir platformunun yapacağı yatırımla, Blockchain teknolojisini daha efektif ve daha kullanılabilir yapacağı görüşünde birleşti.

Accenture, Blockchain Platformunu Tanıttı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Accenture, Blockchain Platformunu Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güncel Google istatistikleri kripto para piyasası için neler söylüyor? Bitcoin’in Ayağa Kalkabilmesi ETF’ye mi Bağlı….? Tether (USDT), beşinci Blockchain anlaşması ile daha da genişliyor Lightning Network şu anda 1,64 milyon dolar değerinde Bitcoin’e eşdeğer Altcoin sezonu başlamış olabilir mi? Ethereum %12, Tezos %20 yükseldi Ripple’dan David Schwartrz: Bitcoin Cash Topluluğu’nu uyardı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır