Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Abra CEO’su: SEC Bitcoin ETF’lerini Başvuranların ‘Tipleri’ Yüzünden Reddediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Abra CEO’su: SEC Bitcoin ETF’lerini Başvuranların ‘Tipleri’ Yüzünden Reddediyor
Abra CEO’su: SEC Bitcoin ETF’lerini Başvuranların ‘Tipleri’ Yüzünden Reddediyor

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para şirketlerinden Abra’nın CEO’su Bill Barhydt, CNBC’deki bir programa katıldı ve kripto para sektörünün durumu hakkında konuştu. Özellikle Bitcoin ETF’leri hakkında yorumlarda bulunan Barhydt, Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) en geç bir sene içerisinde Bitcoin ETF’lerini onaylayacağını düşünüyor.

Barhydt’e göre SEC şu ana kadar reddettiği Bitcoin ETF’lerini başvuruların yapısı yüzünden değil, başvuruyu yapan kişilerin durumları yüzünden reddetti. Barhydt’e göre şu ana dek Bitcoin ETF’si için başvuruda bulunmuş olan kişiler, SEC’in alışmış olduğu “kalıplara uymuyorlar.”

‘Tipler Uyuşmuyor’

Abra CEO’su Barhydt’e göre Bitcoin ETF’si için başvuru yapmış olan VanEck gibi şirketler, SEC’in şu ana dek çalışmaya alışkın olduğu “tipe ve karaktere” uymuyorlar. Barhydt konuyla ilgili görüşlerini şöyle paylaştı:

“Dürüst olmak gerekirse bence SEC ile yaşanan sorunlar, Bitcoin ETF’si için başvuru yapan kişilerin SEC’in alışmış olduğu profile uymuyor olmalarından kaynaklanıyor. Ben önceden Goldman Sachs’te çalışıyordum ama kılığıma kıyafetime baksanız büyük ihtimalle bunu tahmin edemezdiniz. Doğal olarak bu haldeyken SEC’e gidip Bitcoin ETF’si için başvuruda bulunuyorum diyemem.”

Barhydt’e göre SEC’in Bitcoin ETF’lerine onay vermesi için önce bu konuda başvuruda bulunan kişilerin tabiri caizse SEC’in suyuna gitmeleri gerekiyor. Barhydt’e göre bunu yapmak için de SEC’in alışkın olduğu gibi “görünmek, kokmak ve his vermek” gerekiyor.

Barhydt ayrıca SEC’in önümüzdeki sene içerisinde ETF’leri onaylayacağını düşünüyor ve bu konuda iddiaya gireceğini dahi söylüyor:

“Önümüzdeki yıl olacak. Bunun iddiasına bile girerim. Bu yönde çok fazla talep var.”

The post Abra CEO’su: SEC Bitcoin ETF’lerini Başvuranların ‘Tipleri’ Yüzünden Reddediyor appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Abra CEO’su: SEC Bitcoin ETF’lerini Başvuranların ‘Tipleri’ Yüzünden Reddediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Başarılı Yönetici: Senet Tokenleri, Yeni Trend Olacak Bitcoin’de geri çekilme öngören analist: Bu eşsiz bir fırsat sunacak SpankChain CEO’su: Kripto Para Kullanımı Pornoyla Yaygınlaşacak Bitcoin SV ilk 10 kripto arasına girdi! Çin Merkez Bankası, Blockchain Yatırımlarının ”Balon” Olduğunu İddia Ediyor! İnanılır gibi değil ama doğru – Ethereum 100 dolar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır