Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

50 Dolarda Gezinen Litecoin İçin 100 Dolar Hala Mümkün mü?

Ana Sayfa » GÜNCEL » 50 Dolarda Gezinen Litecoin İçin 100 Dolar Hala Mümkün mü?
50 Dolarda Gezinen Litecoin İçin 100 Dolar Hala Mümkün mü?


Tekrardan Litecoin İçin 100 Dolar mümkün mü? Son birkaç gündür Litecoin, 52 dolar ve 53 dolar pozisyonunda işlem görüyor. 15 Ekim’deki toparlanmanın ardından 57.46 $ ‘lık yüksek oranlar görülmüştü. O tarihten sonra, fiyatlar bu seviyeye hiç yaklaşamadı. Dalgalanmanın ardından fiyatlar, 17 Ekim’e kadar işlem gördüğü 54 dolar seviyesine yerleşmeden önce 55 dolara düştü. Sadece bir gün sonra 53 $ ‘a kadar düştü. Bu pozisyonda kırılamadı ve devamında 52 $ civarında işlem görmeyi sürdürdü.

Litecoin İçin 100 Dolar Mümkün mü


Yazımızı yazdığımız esnada, Litecoin 52.38 $ ‘dan işlem görüyordu, son 24 saatte Coin % 0.03 oranında hafif bir düşüş gördü. Bu, ne talep ne de arzın diğerinden daha yüksek olmadığı yani stabil olduğunu gösteriyor. Bunun olumlu yönde değişmesi için, yeni projeler ve fiyatının artışına yönelik bir takım gelişmelerin olması şart.

Litecoin İçin 100 Dolar mümkün mü, 100 $ ‘lık yüksek bir seviyeye ulaşıp ulaşamayacağı değerlendirmemiz için coinin bu pozisyondaki son değerine bakmalıyız. Litecoin, haziran ayı ortasında 100 $ ‘ın altına düştü. Gerçi o zaman genel bir piyasa düşüşü de vardı. Dalgalanma sonrası, boğa eğilimleri 90 $ ‘ın üzerindeki fiyatı desteklemeye çalıştı ama her defasında başarısız oldu. Eylül ayında fiyatlar 60 doların altına gördü.

Litecoin İçin 100 Dolar değeri şu aşamada hayal gibi. Çünkü şu anki piyasa şartlarına bakıldığında Coinin piyasa durumunda bir değişme görünmüyor. Fakat genel eğilim fiyatların 50 doların altına düşmesi olası değil.

Boğalar, 60 $ ‘ın üzerindeki fiyatlara yönelmek için bir sonraki pozitif ivme arayışında olacaklar. Bu da önemli bir direnç seviyesi ve fiyatları 75 $’ a çıkarma potansiyeline sahip.

Eğer pozitif bir ivme gelirse coin fiyatı öncelikle 60 $ ‘ı zorlayacaktır. Buradan bir destek bulması durumunda bir sonraki hedefi fiyatını 75 $’ a yükseltme olacaktır.

Mamafi, 75 $ ‘lık geçmişe gitmek özel bir eylem gerektiriyor. Ayılar hala Litecoin için devrede. 75 $ ‘ı aşmak için Litecoin’in pazarı bir bütün olarak hareket ettirdiği kanıtlanmış olan büyük kardeşi Bitcoin’den piyasa baskısı bekleniyor. Kısacası Litecoin İçin 100 Dolar sene sonunda çok zor fakat, ileride piyasanın ne olacağını kimse kestiremiyor. Unutulmamalıdır ki kripto para piyasası her daim sürprizlerle doludur.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

50 Dolarda Gezinen Litecoin İçin 100 Dolar Hala Mümkün mü? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Altcoin Kralı Ethereum Kritik Direnç Seviyesini Kırdı! Sırada Ne Var? Ripple (XRP) uçuyor: Ethereum (ETH) ise kara kara düşünüyor! Bulgaristan’da Bitcoin Rezervi, Altını Geride Bıraktı Quadriga Olayında Yeni Gelişmeler Forbes Blockchain 50: Blockchain’in Milyar Dolarlık Bebekleri BTC yüzde 12 arttı – Bitcoin 2019 zirvesi mi geliyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır