Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

5. Coin Burn Sonrası Binance (BNB) Fiyat Görünümü

Ana Sayfa » GÜNCEL » 5. Coin Burn Sonrası Binance (BNB) Fiyat Görünümü
5. Coin Burn Sonrası Binance (BNB) Fiyat Görünümü

© Reuters.  © Reuters.

Binance yine Coin yaktı. BNB Coin burn yaptıkça ani yükseliş yapan bir coin. Bu 5. Coin burn sonrası Binance (BNB) fiyat görünümü nasıl oldu?

5. Coin Burn Sonrası Binance (BNB) Fiyat Görünümü

Binance kripto borsası şirket bloğu raporlarına göre 2018’de 17$ milyon değerinde 1,643,985 BNB tutarındaki tokenini White Paper ile uyumluluk çerçevesinde yaktı.

İlk defa 986,000 BNB yakıldı. İkincisinde 1,821,586 BNB, üçüncüde 2,220,314 BNB ve dördüncüde de 2,525,767 BNB yakıldı. Şirket temsilcilerinin söylediğine göre son BNB yakılışı küçük miktarlarda ve kripto marketteki aktivite ile ilişkili olarak yapıldı.

Önceki çeyreğin kripto market göstergeleri önemli miktarda düşmüştü. Hatta pek çok kripto, tarihinin en düşük değerlerini gördü. Binance’ın kârı önceki dönemlere oranla düştü. BNB token fiyatındaki düşüş de çok sayıda Coinin yakılmasına neden oldu.

Bir sonraki token yakışı üç aylık bir dönemi kapsayacak. Bu da Ekim’den Aralık 2018’e kadar olan dönemi tanımlıyor. Ekim ayının ilk iki haftasındaki market göstergeleri kripto borsasında iyimserlik yarattı. Gelecek defa daha fazla tokenin yakılacağına ilişkin güven oluştu.

Binance, kullanıcılarına market şartlarından bağımsız olarak sıkı çalışmaya devam edeceği ve şirket yalnızca kripto borsası olmadığı için yeni blockchain çözümleri oluşturmaya odaklanacağı konusunda güvence verdi.

Şirket, blockchain teknolojisini Binance Academy ve Binance İnfo aracılığıyla öğreterek bir eğitim misyonu üstlenmiş. Diğer yandan resmi cüzdanı olarak edindiği Trust Wallet’i seçmesi ve Avustralya’lı Startup TravelbyBit’e yatırım gibi devralma ve birleştirme süreçlerine katılıyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

5. Coin Burn Sonrası Binance (BNB) Fiyat Görünümü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Norveç’te Halk Kripto Para Yasalarının Güçlenmesini İstedi Menapay Token Satışı İçin Son Gün ! 1000 dolardan Bitcoin alan yatırımcılar şimdi satmaya başlıyor Bitcoin için 8 bin 470 dolar destek noktası önemli Pompliano, Bitcoin 100 Bin Dolar Olacak Diyor Bitcoin Fiyatındaki Yükselişin Arkasında ABD Piyasaları Mı Var?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır