Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

2018′ in En Popüler Bitcoin Borsaları

Ana Sayfa » GÜNCEL » 2018′ in En Popüler Bitcoin Borsaları
2018′ in En Popüler Bitcoin Borsaları

© Reuters. © Reuters.

2018’in en popüler Bitcoin borsaları, profesyonel kriptopara yatırımcısı için bir vaka niteliği taşımaktadadır. Asıl soru profesyonel olmayan yatırımcı cenahında vaziyet ne durumdadır.

En Popüler Bitcoin Borsaları…Kriptopara piyasasında yeni olanlar için, çok bilinen mevcut coinlerin dışında çok karlı fırsatlar barındıran kriptoparaların da olduğunu biliyor muydunuz? Yakın zamanda CoinMarketCap 2017’nin en iyi coinlerini listeledi.

Bu altcoinlere sahip olmak ve ticaretini yapmak için öncelikle onları destekleyen bir borsaya girmek gerekiyor. Aşağıda, sırasıyla 2018′ in en popüler Bitcoin borsaları söz konusu. Ancak, şunu belirtmekte fayda var söz konusu borsalar tüm coin ve tokenları desteklememektedirler.

 • Binance
 • Kullanımı en kolay coin borsası. Türkler arasında en popüler borsa. İşlemleri ve para transferi çok hızlı olduğu için Dünyanın önde gelen en iyi kriptopara ticaret platformu. Eğer Altcoin ticareti söz konusu yapılacaksa, akla gelen ilk kriptopara borsadır. 2017 yılında zirveye oturması çok kısa sürede gerçekleşti. En iyi işlem hacmine sahip kripto platformlarından birisidir. BTC ticaretinin yanında, EOS’ un USDT çiftleri, ETH, XRP ve BCH gibi coinlerin ticareti azınmayacak derecede yüksek.

 • OKEX
 • Bu platform son zamanlarda, ETH, ETC, XRP, EOS, TRON ve BCH bazında olağanüstü bir işlem hacmi gerçekleştirdi. USDT ticari çiftinin yanı sıra, BTC ve ETH çiftleri ile de işlem gerçekleştirebilmektedir. Platform ayrıca Mithril, Origin Sport ve HYCON gibi bazı belirsiz altkoinlere erişim de sağlamaktadır.

 • Huobi
 • Bu yıl Huobi kriptosu için çok heyecan vericiydi. Borsa, çok güçlü günlük işlem hacmi ile dikkat çekmektedir. ETT, BCH, EOS ve XRP’ nin USDT işlem çiftleri son dönemde önemli miktarda işlem hacmi gerçekleştirmektedir.

  Platformda desteklenen diğer önemli paralar ZCoin, TRON, ETC, OMG, Dash ve ZCash’ dir.

  Huobi, küçük olarak kabul edilen pek çok cap coinler’i desteklemeseydi, listemizde çok daha üst sıralrda olabilirdi.

 • Kucoin
 • Kucoin, heyecan verici yeni projelere imza atmak ve ilk büyük işlem hacmi günlerini yaşayabilmek için tarihsel olarak diğer büyük borsalardan çok önce coin sistemine giriş yapmış bir kriptodur. Coinbase’de işlem yapmaya başlamadan çok önce, 0X kaydı bile mevcuttu. Daha önce bunlardan birkaç profesyonel örnek vermiştik.

  Bu platform üzerinden ticaret yapılmasına devam edilmesi için kullanıcılarını ödüllendiren yerel bir coin olan KCS ile çalışmaktadır. Kucoin’de, NEO çiftlerinin yanı sıra BTC, ETH ve KCS’yi bulunmaktadır. Herhangi bir borsada ilk üçü girecek kadar büyük bir işlem hacmi olan çok çeşitli altcoinlere sahiptir.

 • ZB.COM
 • Listemizde en son sırayı ZB.COM işgal etmektedir. Bu platform, trafiğinin çoğunu BTC ve ZB ticareti ile mümkün olan, Dash ticaretinden almaktadır.

  Ayrıca, NEO, XRP, BCH, LTC ve Qtum gibi diğer coinler de ZB. Com’ un işlem hacminde büyük pay sahibidirler. Bu coinlerin çoğun USDT’ye karşı ticareti yapılabilir. Platform ayrıca Standart Token, Paxos, Aeternity ve ChatCoin gibi daha az popüler coinlere de erişim sunmaktadır.

  Altcoin Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

  Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

  2018′ in En Popüler Bitcoin Borsaları - Yorumlar

  YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

   

  Yapılan Yorumlar

  SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Güncel Google istatistikleri kripto para piyasası için neler söylüyor? Bitcoin’in Ayağa Kalkabilmesi ETF’ye mi Bağlı….? Tether (USDT), beşinci Blockchain anlaşması ile daha da genişliyor Lightning Network şu anda 1,64 milyon dolar değerinde Bitcoin’e eşdeğer Altcoin sezonu başlamış olabilir mi? Ethereum %12, Tezos %20 yükseldi Ripple’dan David Schwartrz: Bitcoin Cash Topluluğu’nu uyardı

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kripto Para

  Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır