Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

10 Uzmandan 2020 Bitcoin fiyat tahmini!

Ana Sayfa » GÜNCEL » 10 Uzmandan 2020 Bitcoin fiyat tahmini!
10 Uzmandan 2020 Bitcoin fiyat tahmini!

© Reuters.  © Reuters.

2020 Bitcoin fiyat tahmini konusunda birçok önemli isimlerin görüşlerini sizlere aktarmak için bir araştırma yaptık. Piyasa da dünden beri ciddi bir düşüş yaşansa da uzmanlar bu düşüşlerin kalıcı olmadığını düşünüyor ve kripto paraların geleceği konusunda oldukça ümitli görünüyorlar.

Uzmanların 2020 Bitcoin fiyat tahmini BTC 2020’de ne kadar olacak? Herkes kripto paraların geleceğini merak ediyor. Kripto piyasasının ne kadar volatil olduğunu artık herkes biliyor. Bu müthiş volatilite bu paralar hakkında tahmin yapmayı oldukça güçleştiriyor. Fakat birçok analist ve yatırımcılar özellikle de piyasadaki boğalar tahmin yapmaya bayılıyor.

Piyasaya aylardır inanılmaz derecede düşük bir volatilite hakimdi. Bitcoin ve altcoinler adeta yerinde sayıyordu. Bitcoin ortalama 6.300-6.600 bandı arasında gidip gelirken dün bir anda düşük volatilite yerini şiddetli bir fırtınaya bıraktı. Oysa sadece bir gün öncesine kadar düşük volatilite fırtına öncesi sessizliğin işareti olarak görülüyordu. Ne oldu da piyasa bu kadar celallendi. Bu konuda bir çok tahminler ve yorumlar yapıldı, yapılmaya da devam ediyor.

Bugün sizlere piyasadaki önemli isimlerin 2020 Bitcoin tahmini ve genel görüşleri aktaracağız. Genel olarak piyasadaki uzmanlar, analistler ve önemli yatırımcılar çok uçuk Bitcoin tahminleri yapıyordu. Ancak son düşüşlerden sonra bile bu tarz uçuk tahminler konusunda pes etmeye niyetleri yok gibi.

Böyle çalkantılı bir piyasada kesin bir fikir yürütmek neredeyse imkansız. Yine de, kripto sektöründeki pek çok kişi, en favori koinlerinin fiyatlarının ne kadar yükselebileceği konusunda spekülasyon yapmayı çok seviyor. 2020 Bitcoin fiyat tahmini yapan sektördeki uzmanların görüşlerini araştırdık ve sizler için derledik.

Bitcoin 1 milyonu görecek!2020 Bitcoin fiyat tahmini konusunda görüşlerin ortak noktası hepsinin de oldukça pozitif tahminler olması. Derlediğimiz 2020 Bitcoin fiyat tahmini arasında çok uçuk rakamlar da var. 2020 yılına kadar, bazıları 1 BTC’nin 30.000 $ değerinde olacağını söylüyor. Hatta bitcoinin 2020’ye kadar 1 milyon dolar olacağını söyleyen bile var.

Bu uzmanların birçoğu, 2020 Bitcoin fiyat tahmini yapabilmek için birçok nicel araştırma ve örnekleme kullansalar da, kripto para piyasasının hala inanılmaz derecede volatil olduğunu belirtmek de fayda var. Kripto piyasasının spekülasyonlara oldukça meyilli bir piyasa olması nedeniyle yatırım konusu da son derece risklidir.

Sam Doctor, Fundstrat Global Advisors şirketinde Quantamental Strategist

Madencilik ekonomisinin önümüzdeki birkaç yıl içinde büyümesini bekliyoruz ve ortalama ortalama 1.8x P / BE çoklu tarihsel ortalamasına göre, 2019 yılının sonuna kadar BTC’nin 36.000 $’a ulaşmasını bekliyoruz.

Thomas Lee, Fundstrat Global Advisors’ın Kurucu ortağı ve Araştırma Başkanı

Bitcoin’in oldukça riskli ama bir okadar da kazançlı bir yatırım aracı olduğu düşünüyorum. Yıl sonuna kadar 25.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyorum.

John McAfee, McAfee Associates’in kurucusu

2020 yılı sonunda Bitcoin’i 500.000 $ olarak tahmin ettiğimde, 2017 yıl sonu için de 5.000 dolarlık bir öngörüde bulunmuştum. Ancak, BTC benim tahminlerimden çok daha hızlı bir şekilde yükseldi.

“Şimdi Bitcoin’i 2020 yılı sonuna kadar 1 milyon dolar olarak tahmin ediyorum.

Joe DiPasquale, BitBull Capital CEO’su

Bitcoin’in fiyatı 5 yıl içinde 10,000 $ ile 100.000 $ arasında olabilir. Kesin bir tahmin yapmak zordu çünkü zaman içinde değişmesi muhtemel birçok etken var.

Dijital para birimleri ve varlıklar, işlemlerin ve değer depolamanın geleceğidir ve Bitcoin bu devrime öncülük edecektir. Ancak bu özelliği, beş yıl boyunca kesin bir fiyat tahmininde bulunmayı kolaylaştıran bir etken de değildir.

Fred Schebesta, Finder Şirketi’nin Kurucu ve CEO’suBTC’nin 2020 yılına kadar büyük rakamları görebileceğini düşünüyorum. Ancak önümüzdeki iki yıl için hala 10.000 $ ‘ın altında seyretmeye devam edecek. 2019’un sonunda tekrar efsanevi rakamlara ulaşacak.

Bobby Ullery, WayTen’in CTO’su

Bitcoin ve Ethereum’un 2020 yılına kadar 4,5 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşacağını düşünüyorum. 2020’de dolaşımda yaklaşık 18,375,000 BTC olacak. 1,137.500.000.000 $ bölü 18,1375.000 = 61.900 $ ‘a yaklaşacaktır.

Matias Dorta, CO Informer’ın Kurucusu2020’de Bitcoin için fiyat tahminim 30.000 ABD Doları’dır. Ben bir Bitcoin boğasıyım. 2030’dan önce bir kaç ülkenin rezerv para birimi olarak bitcoini benimseyeceğini düşünüyorum. Bitcoin’in temellerinin kurumsal para lara en yakın olduğunu düşünüyorum. Ve Bitcoin’in sayısı 21 milyona yaklaştıkça “dijital altın” lakabının daha da güçleneceğini düşünüyorum.

Craig Russo, Ofsludgefeed.com’un kurucu ortağı

Senin tahminin de benimki kadar iyidir. 2020’de Bitcoin için fiyat tahminim 30.000 dolar.

Brandon Quittem, Kriptopara Analist ve Yazarı

2020 Bitcoin fiyat tahminim, 75.000 ABD dolarıdır. 1.3 trilyon dolarlık toplam piyasa değerine ulaşacağını düşünüyorum.

Alessandro Benigni, coinhooked.com’un KurucusuKesin bir tahminde bulunmamı imkansızlaştıran birçok faktör var. Güvenlik eksikliğinin şu anda kripto para birimlerinin yaygın olarak benimsenmesinin önündeki en büyük engel olduğunu söyleyebilirim.

Peki siz 2020’de BTC fiyatının ne kadar olacağını düşünüyorsunuz? 2020 Bitcoin tahmini konusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

10 Uzmandan 2020 Bitcoin fiyat tahmini! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2018 Yılının En Büyük Kripto Para Dolandırıcılıkları! Ayı piyasasına rağmen Binance Coin fiyatı yükselişe devam ediyor Sermaye Fonu CEO’su: Bitcoin ve Kripto Paralardan Uzak Durun! Bitcoin 6% artışla 5.566,1 seviyesinin üzerine çıktı Argo Artık Müşterileri Adına Kripto Para Madenciliği Yapmayacak Analistlerin Ortak Öngörüsü: Ethereum (ETH) Fiyatı Güçlü Bir Şekilde Yükselecek!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır