Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yeni Kripto Para Şirketi 30 Milyon Dolar Yatırım Topladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yeni Kripto Para Şirketi 30 Milyon Dolar Yatırım Topladı
Yeni Kripto Para Şirketi 30 Milyon Dolar Yatırım Topladı

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para şirketlerinden Celo kısa süre önce düzenlenen bir yatırım turu sonucunda 30 milyon dolar değerinde yatırım toplamayı başardı.

Andreessen Horowitz’e bağlı olan A16z Crypto ve Polychain, kısa bir süre önce yeni bir yatırım turu düzenlediler. Bu iki isim tarafından düzenlenen yatırım turu Celo adlı bir kripto para şirketi için son derece verimli oldu.

A Protocol Inc. tarafından geliştirilen Celo adlı bu yeni şirket bundan bir süre önce Celo Gold ve Celo Dollar adlı iki yeni kripto para geliştirmeye başladığını duyurmuştu. Piyasaya sabitkoin olarak sürülmesi beklenen bu iki koin kısa süre içerisinde yoğun ilgi toplamayı başardı.

Celo bunun yanı sıra kullanıcı dostu bir kripto para cüzdanı geliştirmeyi de planlıyor. Şu ana dek yapılan açıklamalara göre kullanıcılar kendi mobil cihazlarını kullanarak bu cüzdan üzerinden para gönderebilecek ve alabilecekler. Kullanıcılar ayrıca telefonunda bu cüzdan uygulaması kurulu olmayan kişilere dahi Celo Dollar gönderebilecekler. Bunun için gereken tek şey ise ödemeyi alacak kişinin telefon numarası.

İlerleyen zamanlarda Dünya genelinde hizmet vermeyi hedefleyen Celo; söz konusu mobil uygulamasının prototip halini başlıca Kenya, Tanzanya ve Arjantin gibi ülkelerde denemek istiyor.

Yeni Kripto Para Şirketi 30 Milyon Dolar Yatırım Topladı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yeni Kripto Para Şirketi 30 Milyon Dolar Yatırım Topladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance CEO’su Ripple’ın arkasında: “XRP bir menkul kıymet değil.” Enflasyondan etkilenen ülkelerde paranın yerini BTC alabilir mi? Bitfinex borsasındaki Bitcoin fiyatı neden her zaman daha yüksek? Red Bull, Formula 1 Tarihinin İlk Kripto Para Sponsorluk Anlaşmasını Duyurdu! 2018 Yılında Bitcoin ve Bitcoin Cash’in Madencilik Ortalamaları Bitcoin birikiminde dikkat çekici büyüme: 784,000 geçildi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır