Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yatırım Şirketi CEO’su Ethereum’a Sahip Çıktı: Gerçek Hayatta Kullanılan Tek Kripto Para Ethereum’dur

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yatırım Şirketi CEO’su Ethereum’a Sahip Çıktı: Gerçek Hayatta Kullanılan Tek Kripto Para Ethereum’dur
Yatırım Şirketi CEO’su Ethereum’a Sahip Çıktı: Gerçek Hayatta Kullanılan Tek Kripto Para Ethereum’dur

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para yatırım şirketi Mythos Capital’in kurucusu olan Ryan Sean Adams, yaptığı açıklama ile Ethereum hakkında son dönemde çıkan olumsuz haberlere tepki gösterdi.

5 Eylül’den sonra ciddi bir satış baskısı yiyen ve son dönemde az da olsa toparlanma emareleri gösteren Ethereum ile ilgili çıkan olumsuz haberlerde kasıt olduğunu belirten Adams, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Ethereum’un kripto para piyasasında dişe dokunur bir şey yapan nadir kripto paralardan birisi olduğunu belirtti.

Ethereum’un gerçek ekonomide kullanıldığını belirten Adams, bunun gerçek bir örneğinin ise Ethereum ağında yeşeren bir platform olan Maker olduğunu söyledi. Ethereum’un gerçek kullanım alanı olduğunu ve platformunda merkezi olmayan uygulamaların geliştirildiğini belirten Adams, tüm bunlara karşın kasıtlı olduğunu düşündüğü haberlerin çıkmasının ise kötü bir durum olduğunu belirtti.

Vitalik Buterin’in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaların da çarpıtıldığını düşünen kişilerin sayısı, kripto para sektöründe hiç de az değil. Ethereum’un yaşadığı ciddi düşüşün ardından yavaş yavaş toparlanma emareleri gösterdiği de biliniyor ancak 30 Eylül’deki SEC ETF kararının koini nasıl etkileyeceği ise henüz kestirilemiyor.

Daha önce de Ethereum CEO’su Joseph Lubin, yaptığı açıklamada 2017 sonlarına doğru yaşanan ralli sayesinde birçok yetenekli yazılımcının sektöre katıldığını belirtmiş ve bu durumdan oldukça memnun olduğunu ifade etmişti. Lubin, bu isimlerin katılımı ile birlikte kripto para sektöründe büyük bir gelişim yaşanacağının da sinyallerini vermişti.

Yatırım Şirketi CEO’su Ethereum’a Sahip Çıktı: Gerçek Hayatta Kullanılan Tek Kripto Para Ethereum’dur isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yatırım Şirketi CEO’su Ethereum’a Sahip Çıktı: Gerçek Hayatta Kullanılan Tek Kripto Para Ethereum’dur - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Menapay Token Satışı İçin Son Gün ! Antonopoulos Popüler Bitcoin Borsasına Yüklendi: “Onlar Aslında Bir Banka” Flaş kripto para haberleri: Bitcoin fiyat bariyeri ve Ethereum, XRP, Litecoin Bitcoin Cash, Tron haberleri Bitcoin düştükçe ana akım medyanın kripto ilgisi artıyor Yarım milyar dolarlık gizemli Bitcoin hareketi… Bittorrent Geliştiricisi, QuadrigaCX CEO’sunun Ölümüyle 422.000 Dolar Kaybetti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır