Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP/USD Teknik Analizi

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP/USD Teknik Analizi
XRP/USD Teknik Analizi

2/2


2/2

XRP/USD teknik analizi bize ne diyor? Kripto para piyasası tarafından benimsenen son eğilime göre, tüm kripto paralar yatay seyrine devam ediyor.

XRP/USD Teknik AnaliziYazım sırasında, XRP, 18 milyar doları aşan bir piyasa değeriyle 0.45 $ seviyesinde işlem görüyordu. Kripto para, 238.9 milyon dolar olan 24 saatlik işlem hacminde %0.48 düşüş gördü.


XRP/USD Teknik Analizi 1-saat

XRP’nin 1 saatlik mumlarında, fiyatlar, yatay seyrinde aşağı yönden çok yukarı yöne doğru hareket ediyor. Burada direnç 0.5 $ seviyesi oldu. Bu seviye, 0.41 $ ile 0.45 $ arasında değişen bir destek için yükselen bir üçgen oluşturmak üzere çatı görevi görüyor.

Chaikin Money Flow göstergesi, 0 seviyesinin üzerindeki yeşil bölgede hareket ediyor ve boğa eğilimine işaret ediyor. Bununla birlikte, güvenli bölgeden düşüş eğilimine yavaşça yaklaştığından dolayı CMF, XRP için belirgin değil.

Klinger Osilatörü, yukarı yönde bir hareket yaptı. Ancak fiyat eğilimi gerileme durumuna geçti.


XRP/USD Teknik Analizi 1-gün

Bu senaryoda, fiyat trendinde artış olması uzak görünüyor. Direnç şu anda grafikte de görebileceğiniz gibi 0.9 $ ile 0.58 $ arasında alçalan bir trend şeklinde. Destek noktası ise 0.26 $’da diyebiliriz.

Bollinger bantları, XRP’nin volatilitesini daha da sıkılaştırmak için boğazı daraltıyor. Şu anda, bantlar kripto paranın fiyat eğilimini yukarıya doğru hareket etmesine izin vermeden sıkıştırmaktadır.

Parabolik SAR, zayıf bir düşüş eğilimini gösteriyor. Çizgileri küçültmek için mumları zorluyor.

MACD bu ayın başlarında yükselişe geçti. Ancak o zamandan beri sinyal çizgisinin altında hareket ediyor.

SonuçBu teknik analizde XRP grafiğinde uygulanan tüm göstergeler, hafif bir düşüş eğilimine işaret etmiştir. Ancak, bu durum, kripto paranın mevcut yatay fiyat eğiliminde büyük bir fark yaratmamaktadır.

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP/USD Teknik Analizi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte En Çok Kazandıran Kripto Paralar Stellar 15 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi! XLM’nin Düşüş Sebebi Ne? Stellar 22% oranında düştü Neden milyarder yatırımcılar fiyatlar konusunda olumlu? Fiyat yükselişi ne zaman başlayacak? Youtube’un en büyük analistinden çok çarpıcı Bitcoin öngörüsü Japonya’daki Beş Banka Blockchain İçin Bir Araya Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır