Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP ile Bahşiş Verme Yöntemi, Yakında Amazon’da Kullanılmaya Başlanabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP ile Bahşiş Verme Yöntemi, Yakında Amazon’da Kullanılmaya Başlanabilir
XRP ile Bahşiş Verme Yöntemi, Yakında Amazon’da Kullanılmaya BaşlanabilirÜçüncü parti bir geliştirici, XRP kripto para birimi ile bağış yapabilme veya bahşiş verebilme teknolojisini, Amazon (NASDAQ:AMZN) Alexa uygulama mağazasına getirmeyi planlıyor. Eğer sistem Amazon tarafından kabul edilirse, XRP Tip Bot artık Alexa üzerinden de kullanılabilecek.

XRP Tip Bot, Amazon Alexa’ya Geliyor
Sludgefeed kaynağının aktardığı bilgilere göre, XRP Tip Bot çok yakında Alexa uygulama mağazasında kullanılabilecek. Uygulama temel olarak kullanıcıların Reddit, Discord veya Twitter gibi platformlardan, istedikleri kullanıcılara ”küçük miktarlarda” XRP bahşişi verebilmelerini sağlıyor.

Alexa’nın devreye girmesi ile artık sesli komutlar şeklinde bahşiş gönderip, yine sesli komutlar  ile token bakiyenize bile bakabileceksiniz. ”Nixer” olarak anılan bağımsız bir programcı, ”Wietse Wind” tarafından üretilen XRP Tip Bot uygulamasının Amazon’a uyarlanmasının arkasında yatan asıl isim.

Uygulama şu an beta öncesi test aşamasında ve test süreci bittiğinde, Alexa uygulama mağazasında yer almak için Amazon’a başvuru yapacaklar. Nixer uygulamanın sesli komutlar ile nasıl çalıştığını anlatmak için de Twitter üzerinden kısa bir gösteri düzenledi ve bir başka kullanıcıya sesli olarak token gönderdi.

XRP ile Bahşiş Verme Yöntemi, Yakında Amazon’da Kullanılmaya Başlanabilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP ile Bahşiş Verme Yöntemi, Yakında Amazon’da Kullanılmaya Başlanabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türk Bitcoin borsasında 13 milyon TL’lik soygun! SEC Bitcoin ETFleri için zaman kazanmaya çalışıyor – Son tarih Şubat 2019 mu? Binance Bugün 27.000 BNB’lik Ödül Programı Başlattı… Bedava BNB Tokeninin Detayları Çin Genişleme Planları Kontrol Ediliyor 2018 Yılının En Büyük Kripto Para Dolandırıcılıkları! Hacklenen MapleChange, Nasıl Hacklendiğini Açıkladı – Kullanıcılar Hala Tatmin Olmadı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır