Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP Fiyat değeri Cred ve anlaştığı yeni borsa UAE’nin desteğini alabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP Fiyat değeri Cred ve anlaştığı yeni borsa UAE’nin desteğini alabilir
XRP Fiyat değeri Cred ve anlaştığı yeni borsa UAE’nin desteğini alabilir

© Reuters.  © Reuters.

XRP Fiyat değeri Cred ve anlaştığı yeni borsa UAE’nin desteği ile artış yaşayabilir. XRP son dönemlerde 0,55 dolar seviyesini görmüştü. Bu aslında şu açıdan da güzel bir haber, çünkü varlık artık gelişmelere olumlu tepkiler veriyor. Dolayısıyla hem spekülatör hem de Ripple meraklıları bu durumdan memnun.

XRP Fiyat değeri hangi seviyedeBelli ki kripto topluluğu XRP’nin yükseleceğinden hala umutlu. Bu normal, çünkü bu varlık diğer kripto para birimlerine nazaran son dönemde daha fazla boğa eğilimini yaşadı. Bu yılın son dönemindeyiz fakat 2018 boyunca durum daha da belirginleşti. Geçtiğimiz birkaç hafta içinde 0,55 dolar seviyesine kadar beklenen itme gerçekleşmemişti. Şuan XRP fiyat değeri 0.5o dolar civarında.

Geçtiğimiz 24 saat içinde hem USD hem de BTC bazında XRP Fiyat değeri çok az da olsa artış yaşadı. Bu kazançlar çok süper değil, ancak Ripple meraklılarını yine de ufak artışlar heyecanlandırıyor. XRP Fiyat değeri artışı bu hafta bazı spekülatörlerin ilginç yorumlarına sebep olsa da yaşanan son dönemdeki bazı gelişmelerin fiyatına etki ettiği muhakkak.

XRP Fiyat değeri tekrar boğaya döner mi işte 3 sebepRippleNet ile Kuveyt Ulusal Bankası arasındaki ortaklık 2018 yılının Mayıs ayında imzalanmış olmasına rağmen, bu hafta da bu gelişme yoğun ilgi çekiyor. Bu konuda resmi bir haber yayınlanmadı, ancak ortaklık birçok potansiyeli de beraberinde getirecek. Ticari bir ürünün şu aşamada piyasaya çıkıp çıkmayacağı da belli değil.

İkincisi, UAE borsası ve Ripple arasında yapılacak yeni ortaklık. Her iki taraf da sınır ötesi ödemelerde teşvik ve düzeltme istiyor. Bu anlaşmanın bir parçası olarak UAE Borsası, gerçek zamanlı ödeme çözümlerini teşvik etmesi beklenen Orta Doğu’daki ilk para transferi ticareti olacak. XRP Fiyat değeri açısından pozitif bir haber.

Son, fakat en önemlisi, XR finansal sektörde inovasyon yapmaya devam ediyor. Kripto para destekli borç verme hizmetleri sağlayıcısı olan Cred, kredilerini XRP ile teminatlandırma sürecinde girdi. Bu, RIpple’ın dijital varlığı için çok önemli ve ilerisi için daha yüksek bir benimseme etkisi meydana getirebilir. Şimdilik XRP için bir çok puzzle parçaları bir araya geliyor, bu da XRP Fiyat değeri çok daha fazla artar dedirtiyor.

Mevcut koşullara dayanarak, önümüzdeki saatler ve günler XRP Fiyat değeri için olumlu havanın süreceğini bizlere gösteriyor. Olabilecek yükseliş süresinin ne olacağı belli olmamakla birlikte, tekrardan 0,55 $ ‘lık bir fiyat değeri söz konusu değil. Bununla beraber Bitcoin sağlam bir yükseliş trendine girerse diğer kripto paraların ralliye kalkacakları muhakkak. Ripple’da elbette bu duruma sessiz kalmaz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP Fiyat değeri Cred ve anlaştığı yeni borsa UAE’nin desteğini alabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Canfield: Binance Coin En Büyük Üç Koinden Biri Olacak FED Donald Trump’ı Dinlemedi: Karar Sonrası Dolar, Euro ve Bitcoin Ripple, MoneyGram’a iyi geldi: Şirketin işlem hacminde yükseliş Binance’ten Ripple’a Noel Hediyesi: İlk XRP Pariteleri Artık Aktif Cebelitarık Kripto Para Şirketlerine Lisans Dağıtmaya Başladı Tim Draper: 2023 Yılına Kadar Bitcoin’in 250.000 Dolar Olacağına Dair Tahminim, ”Kesinlikle Sağlam”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır