Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP, EOS, ETH, NEO, IOTA Haber Ve Uyarıları

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP, EOS, ETH, NEO, IOTA Haber Ve Uyarıları
XRP, EOS, ETH, NEO, IOTA Haber Ve Uyarıları

© Reuters.  © Reuters.

XRP, EOS, ETH, NEO, IOTA haber ve uyarıları işimize yarayabilir. Bitcoin’in kurumsal FOMO’sundan (fırsatı kaçırma korkusu) Ripple’daki büyük işe alma çılgınlığına kadar kripto dünyasındaki son gelişmelerin bazılarına birlikte göz atalım.

Dikkat!!! XRP, EOS, ETH, NEO, IOTA Haber Ve UyarılarıBitcoinKripto yatırımcısı ve Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, kurumsal yatırımcıların bir sonraki Bitcoin boğa koşusunun ne zaman gerçekleşeceğini belirleyeceklerini söyledi. Fidelity’nin kripto para piyasasına girişinin, gelecek yılın başlarında Bitcoin‘i yeni zirvelere iten kurumsal bir FOMO‘yu tetikleyebileceğine inanıyor.

Novogratz yeni bir röportajda Bloomberg’e şunları söyledi:

“Bence Q1, Q2. Kurumlar gelmeye başlarsa, yeni zirveleri göreceğiz.”

Novogratz, Galaxy Digital’in örnek olarak liderlik etmeyi planladığını ve Fidelity Digital Varlıklarını kullanan ilk müşterilerden biri olacağını söyledi.

EthereumEthereum Vakfı, blok zinciri üzerinde çalışan 20 kişi ve organizasyonları desteklemek için büyük bir bağış bütçesi oluşturdu.

Bu vakfın dördüncü bağış girişimi ve toplam bütçesi 3 milyon dolardan fazla.

Ripple ve XRPRipple‘da şu an mega işe alma çılgınlığı var. Şirketin 42 açık iş ilanı var ve bugün Brezilya’da bir ülke müdürü aradığını açıkladı.

IOTA ve EOSUzay araştırması başlangıcı Spacebit, önümüzdeki aylarda LinkX uygulamasını başlatmak için hızlanacaklarını söyledi. Platform, EOS üzerinde kurulmuştur. Platform, alçak ve derin mesafe iletişim ağlarına erişim için daha verimli bir model oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Bu iletişim ağları, dağıtılmış defter tekniği ve akıllı sözleşmelerle geliştirilmiş merkezi olmayan yer istasyonu ağlarını kullanıyor.

Şirket ayrıca IOTA‘nın uzayda güç otonom araçlarına yardım edip edemeyeceğini araştırıyor.

“Spacebit ayrıca, IOTA‘nın EOS ile birlikte çalışabilmesini sağlamak için IOTA‘nın mimarisini inceliyor. Bu, Tangle üzerindeki ilk Qubic protokol katmanı uygulamalarının bazılarını içerecektir. IOTA mimarisi, AI ve dış kaynaklı ağır hesaplama için Qubic kullanan çok sayıda uzay aracının IoT ağı gibi özel uzayla ilgili uygulamalar için kullanılacaktır.”

NEONEO’nun ana ağı, iki yıldır çalışıyor ve şirketin en son blog gönderisinde kutladığı bir kilometre taşı oldu.

NEO ana ağ piyasaya sürülmesinden bu yana iki yıldır kararlı bir şekilde çalışıyor. Erken blok zincir projesi olan NEO, son iki yılını teknolojisini geliştirerek, ekosistemini zenginleştirerek ve genişleterek ve NEO topluluğunun küresel varlığını büyüterek geçirdi.”

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP, EOS, ETH, NEO, IOTA Haber Ve Uyarıları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

CoinCodeCap Verileri: Geliştirmeler Açısından Zirvedeki 10 Kripto Para Birimi! Şeker Hastaları İçin Blockchain Platformu Geliştirildi Beklentilerin altında kalan Bakkt toparlanırken Bitcoin’e merhem oluyor Bitwise’dan Kurumsal Yatırımcılara Yeni Bitcoin ve Ethereum Fonu Charlie Lee: Litecoin’i eğlenmek için yarattım Kripto borsaları Kakao Klaytn blockchain’ine katılıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır