Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP Aslında Bir Menkul Kıymet Mi? Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Cevapladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP Aslında Bir Menkul Kıymet Mi? Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Cevapladı!
XRP Aslında Bir Menkul Kıymet Mi? Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Cevapladı!Kripto para dünyasının en çok merak edilen konularından birisi olan ve en az Bitcoin ETF’si kadar popülariteye sahip olan XRP’nin menkul kıymet olup olmadığı tartışması, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse tarafından cevap buldu. Ripple tarafından üretildiği ve buna benzer bir kaç sebepten dolayı ABD tarafından menkul kıymet ilan edilme ihtimali bulunan XRP’nin, aktif olarak ABD içerisinde birden fazla davası da bulunuyor.

Yakın zamanda yapılan bir soru cevap etkinliğinde katılımcıların sorularını cevaplayan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse da, soruya cevap verdi ve XRP’nin bir menkul kıymet olmadığını, bunun altında birden fazla kesin sebep olduğunu aktardı. CEO’ya göre bu sebeplerin başında, Ripple şirketi kapansa bile, XRP’nin dünyanın bir çok yerinde bulunan bir sürü kripto para borsasında alım satımının devam edecek olması yer alıyor. Bu sebeple Ripple aslında XRP ekosisteminin parçalarından birisi konumunda.

XRP ekosisteminin Omni firması gibi birden çok katılımcıya sahip olduğunu belirten CEO, Ripple’ın kesinlikle menkul kıymet olayı ile ilgisi bulunmadığını aktardı:

”… ancak ortada bir sürü katılımcı mevcut. Omni gibi, XRP’yi ilginç yollarla bir ödeme mekanizması olarak kullanan firmalar da var. Bu yüzden ben XRP’nin menkul kıymet olmadığının çok kesin olduğunu düşünüyorum.”

Sorunun cevabını ABD’nin regülatörü SEC’in işinin çok zor olduğunu vurgulayarak veren CEO, şirketinin regülatörlerle iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceğini açıkladı.

XRP Aslında Bir Menkul Kıymet Mi? Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Cevapladı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP Aslında Bir Menkul Kıymet Mi? Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Cevapladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Tekrar Yükselişe Mi Geçiyor? Bitcoin 5% artışla 5.520,1 seviyesinin üzerine çıktı İsrail Tabanlı Madencilik Firması, Ayı Piyasası Yüzünden Tel Aviv Borsasından Delist Edilecek! Rusya Bitcoin Alacak mı? Yetkiliden Açıklama Geldi Merakla beklenen duyuru yapıldı: Bakkt, Bitcoin vadeli işlem tarihini açıkladı Hanno Basse Live Planet Bünyesine Katıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır