Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Whale Panda, Trade Yaparken Kullandığı Stratejileri Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Whale Panda, Trade Yaparken Kullandığı Stratejileri Açıkladı
Whale Panda, Trade Yaparken Kullandığı Stratejileri AçıkladıLetonya’nın başkenti Riga’da düzenlenen Bitcoin konferansında, kripto para camiasının önde gelen isimlerinden birisi olan Whale Panda kendi kullandığı trading stratejileri ile ilgili önemli bilgiler verdi. Panelde yazılım ve geliştirme mühendisi Florian Maier ve Tone Vays de yer alırken, Whale Panda yaptığı açıklamada trading stratejilerine ilişkin şunları söyledi:

”Düşük hacimli saçma sapan koinlere ciddi yatırım yapmak da bir strateji ve bunu yapan insanlara saygı duyuyorum. Ancak ben bu yatırım modelini çok riskli görüyorum. Geçmiş tecrübelerim de bana bu şekilde öğütlüyor. Onun yerine, genelde ilk 20 sırada yer alan ve görece likiditesi daha yüksek kripto paralara yatırım yapıyorum. Elbette ki portföyümü bölüyorum ki riski azaltabileyim.”

Florian Maier, ise yaptığı açıklamada bir dönem portföyünde yatırım yaptığı 160’dan fazla alt koin olduğunu belirtirken, şunlar ile sözlerine devam etti:

”Portföyümde bir dönem 160’tan fazla alt koin vardı. Böyle bir yatırım  yapmışsanız ihtiyacınız olan tek şey şanstan öte biraz da sabırdır. Sabırlı davranmak gerekiyor. Eğer bunu yapamayacağınızı düşünüyorsanız elbette ki yatırım yapmaktan uzak durmak çok mantıklı ve akılcı bir hareket.”

Whale Panda, daha sonra sözü alarak şöyle devam etti:

”Birçok büyük trader’a baktığınızda çok iyi teknik ve temel analiz yaptıklarını görürsünüz. Risk alma noktasında farkları vardır ancak hepsi hemen hemen benzer teknikleri kullanır. Uzun vadede bir plana sahiptirler ve her şeyden önemlisi  bu plana sadık kalırlar.”

Whale Panda, Trade Yaparken Kullandığı Stratejileri Açıkladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Whale Panda, Trade Yaparken Kullandığı Stratejileri Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kanada’nın Seçim Kurulu, Kripto Para Bağışlarını Kabul Etmeye Başlayabilir! Bitcoin Yükseliyor, Tron, Ethereum, EOS ve XRP Rallileri, Bakkt’ın İlk Satın Alması, Kripto Para Piyasasına Dair Son Dakika Haberleri Dubai Hükümeti Yeni Bir Blockchain Sistemi İçin Kolları Sıvadı Novogratz: Bitcoin tamamdır – Global ödemeler ve web 3.0 savaşları başladı Coinbase, 6 Yeni Avrupa Ülkesinde Hizmete Başladığını Duyurdu ABD Meclisi’nde Gündem Facebook’un Kripto Parası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır