Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Weiss Ratings: Bitcoin 5 Yıl İçerisinde Pazar Payının Yüzde 50’sini Ethereum’a Kaptıracak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Weiss Ratings: Bitcoin 5 Yıl İçerisinde Pazar Payının Yüzde 50’sini Ethereum’a Kaptıracak
Weiss Ratings: Bitcoin 5 Yıl İçerisinde Pazar Payının Yüzde 50’sini Ethereum’a KaptıracakGenel olarak ETF’ler, yatırım fonları, kripto para birimleri, bankalar ve sigorta şirketleri hakkında analiz yapan pazar araştırma firması Weiss Ratings, yine piyasalarda olay yaratacak bir açıklama yaptı.

Weiss Ratings: Bitcoin ”Sadece Tek Bir Özelliğe Sahip”
Weiss Ratings 18 Eylül tarihinde yaptığı açıklamalarda, lider kripto para biriminin 5 yıl içerisinde sahip olduğu pazar payının %50’ini Ethereum‘a kaybedeceğini açıkladı.

Ünlü araştırma firması dünyanın ilk ve zirvedeki kripto para birimine ”one-trick-pony” (sadece tek bir özelliği olan veya tek bir şey yapabilen) yakıştırmasını da yapıp bir çok BTC maximalistinin eleştirilerine yol açtı. Firma Ethereum’un, BTC’nin aksine bir çok özelliğe ve daha üstün bir blockchain teknolojisine sahip olduğunu vurguladı.

Kurumun attığı bu tweet bir çok kişi tarafından eleştiri aldı hatta tweet’in altına yazılan bir cevap, gönderinin kendisinden bile daha çok ilgi gördü.

”Ekibinizin sıfır teknik bilgiye sahip olduğunu bir tweet ile nasıl kanıtlarsınız…”

Weiss Ratings: Bitcoin 5 Yıl İçerisinde Pazar Payının Yüzde 50’sini Ethereum’a Kaptıracak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Weiss Ratings: Bitcoin 5 Yıl İçerisinde Pazar Payının Yüzde 50’sini Ethereum’a Kaptıracak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni basılan 20 milyon dolar USDT Bitcoin fiyatında volatilite oluşturur mu? Kriptoparalar Bitcoin’in Ölçeklenemez Bulunması ile Düşüş Yaşadı Endonezyalı Go-Jek, 72 Milyon Dolara Kripto Para Cüzdanı Girişimini Satın Aldı! Bitcoin’deki sert düşüş satın alma fırsatı mı? Sirer: Tron İşletim Sistemi Değil! Tam 7 aydır ilk defa oluyor: Bitcoin’de boğa çaprazı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır