Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Webrazzi Fintech Summit 2018’de Tüm Finansal Teknoloji Girişimleri Bir Araya Geliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Webrazzi Fintech Summit 2018’de Tüm Finansal Teknoloji Girişimleri Bir Araya Geliyor
Webrazzi Fintech Summit 2018’de Tüm Finansal Teknoloji Girişimleri Bir Araya GeliyorGünümüzün yeni finansal teknolojilerini ve öne çıkan tüm başlıklarını girişimciler ve sektörün lider finansal kuruluşları ile masaya yatırılacağı Webrazzi Fintech 2018 konferansı 12 Aralık Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent’de gerçekleşecek.
Webrazzi tarafından düzenlenen finansal teknoloji konusunda öne çıkan tüm başlıkların, sektörün önde gelen konuşmacıları ile inceleneceği ve değerlendirileceği Webrazzi Fintech 2018 12 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek. Konferansta VISA, İş Bankası, Colendi, Netahsilat, Webrazzi, Coiny, Moneymo, Masraff, Akaunting, Wirecard, Core Strateji, sigortaliyo.com, İninal, Solidus, Sherpa, PayU, B2CDirect, Stuffapp ve Momento’dan konuşmacılar yer alacak. Dünyanın dört bir yanından katılımcıların bulunacağı etkinlik finansal teknolojiler konusunda bilgi almak isteyenler için harika bir fırsat niteliğinde.

Kripto paralar da konuşulacak başlıklar arasında
Finansal teknoloji denince kripto varlıkların da kaçınılmaz bir gerçek olduğu son yıllar dolayısıyla Webrazzi Fintech 2018 konferansında kripto paralara da değinilecek. Kripto dünyasının geleceği ve fonlar hakkında konunun uzmanları görüşlerini dile getirecekler.

12 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek etkinliğin biletleri hali hazırda satışta. Etkinliğe katılmak ve finansal teknoloji hakkında önemli başlıkları uzmanlarından dinlemek istiyorsanız bu link üzerinden hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.

https://etkinlik.webrazzi.com/etkinlik/detay/webrazzi-fintech-2018/1119

Webrazzi Fintech Summit 2018’de Tüm Finansal Teknoloji Girişimleri Bir Araya Geliyor isimli makale Koin Bülteni tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Webrazzi Fintech Summit 2018’de Tüm Finansal Teknoloji Girişimleri Bir Araya Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in sıradaki parabolik hamlesi nedir? Bitcoin madenciliği için 260 milyon dolarlık ekipman Bitcoin sert düştü, arkasından yine Tether çıktı! Görüş: Ripple Avrupa Merkez Bankası İle Görüşüyor Bitcoin Son 14 Ayın En Büyük Hamlesine Hazırlanıyor Sigortacılık Devi ”Riskli” Kripto Para Madencilik Ekipmanlarına Sigorta Yapmıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır