Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Wall Street’teki Kurumsal Yatırımcıyı Sektöre Çekmek İçin Çalışmalar Sürüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Wall Street’teki Kurumsal Yatırımcıyı Sektöre Çekmek İçin Çalışmalar Sürüyor
Wall Street’teki Kurumsal Yatırımcıyı Sektöre Çekmek İçin Çalışmalar SürüyorŞikago merkezli kripto para borsası Seed CX, kurumsal yatırımcının ilgisini çekebilmek için hummalı bir çalışma içerisinde. Amerikan basınında çıkan haberlerde, borsanın son dönemde yaptığı hamleler ile birlikte, Wall Street’te faaliyet gösteren dev traderları sektöre çekmeyi ve kurumsal yatırımcı ile çalışmayı amaçladığı kaydedildi.

Wall Street’in en önde gelen traderlarından birisi olan Edward Woodford’a göre, kurumsal yatırımcıların şu aşamada en fazla çekindiği şey kripto para borsalarının güvenliği ve hızı. Bu durumun farkında olan Seed CX yöneticileri de, kurumsal yatırımcıya özel tasarlanmış kaliteli bir ara yüz ve güvenilir bir alt yapı ile bu noktada önemli bir hamle yapmaya hazırlanıyor.

Şirketin kurucu ortağı Brian Liston ise, birçok kripto para borsasının benzer alt yapıları sahip olduğunu ve özellikle cüzdan yönetimi konusunda bu borsaların, Seed CX standartlarına göre ‘sınıfta kaldığını’ ifade ederken, borsa olarak yapacakları hamleler ile kurumsal yatırımcıya hitap etmeyi amaçladıklarını belirtti.

Kripto para borsalarının en büyük sorunlarından birisinin hack saldırıları olduğunu ve bunun da güvensizlik oluşturduğunun farkında olduklarını belirten Liston, yapacakları geliştirmeler ve hamleler ile kullanımı basit, kaliteli ve güvenli bir borsa oluşturmayı planladıklarını ve bu borsadan, Wall Street’teki birçok dev traderın ve kurumsal yatırımcının faydalanacağını umduğunu da sözlerine ekledi.

Liston, özellikle cüzdan kullanımında sunacakları opsiyonlar ile, yatırımcıları memnun etmeyi amaçladıklarını da ifade etti.

Wall Street’teki Kurumsal Yatırımcıyı Sektöre Çekmek İçin Çalışmalar Sürüyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Wall Street’teki Kurumsal Yatırımcıyı Sektöre Çekmek İçin Çalışmalar Sürüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatı Ne Kadar Olacak? – Bitcoin Rekor Kıracak Mı? Binance Coin (BNB) Yüzde 5 Değer Kazandı Bitcoin SV Bu Haberle Yüzde 100’den Fazla Artışa Geçti! Bitcoin Çin’li yatırımcıların aşırı satış baskısından dolayı düşüyor. Overstock CEO’su Patrick Byrne, Beklenen tZERO Menkul Kıymet Platformunun Açılış Tarihini Açıkladı Dikkat: Dolandırıcılar Ethereum Hard Fork’unu Kullanarak, Özel Anahtarların Peşinde

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır