Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vitalik Ethereum’a Yönelik Eleştirilere Bitcoin’le Cevap Verdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vitalik Ethereum’a Yönelik Eleştirilere Bitcoin’le Cevap Verdi
Vitalik Ethereum’a Yönelik Eleştirilere Bitcoin’le Cevap Verdi

© Reuters.  © Reuters.

Vitalik geçtiğimiz günlerde Twitter’da Bitcoin’in (BTC) geleceğiyle ilgili sorular sordu. Ethereum’un ekseninin proof of stake (PoS) sistemine dönüşüyle ilgili bir eleştiriye cevap verirken Vitalik, benzer coinlerden oluşan “bir denizde” nasıl oluyor da Bitcoin dışarı çıkmayı planlıyor, diye sordu.

Vitalik, Blockchain Insider’e verdiği bir röportajda Ethereum’un bir PoS sistemine doğru hareket etmesinin ardındaki temel motivasyonun, Bitcoin ve diğer Proof-of-Work sistemiyle çalışan kripto para madenciliği ile ilgili devasa enerji tüketimi olduğunu açıkladı.

Bitcoin Diğer Kripto Paralardan Nasıl Farklılaşacak?
Twitter kullanıcısı @whalepool bu argümana inanmış değil, ETH’nin benzer kripto paralar denizinde bir kez daha boğulacağını ve bu sefer kendisini anlamaya hiçbir şeyin yardım etmeyeceğini iddia etti.

Bu durum açıkça Ethereum’un kurucu ortağını sinir etti ve Bitcoin’in kendisinin eliptik eğri kriptografisine dayanan tüm madeni paralar arasında kendini ayırmayı nasıl planladığını sorarak karşılık verdi.

2017’de oyunun değişmesiyle başlayan oyunun kurallarını değiştiren teknolojisinden sonra, Ethereum son zamanlarda ivmeyi devam ettirmek için kesinlikle bir çaba içerisinde. ‘Ethereum 2.0’ Constantinople yükseltmesi ve PoS’ye geçiş, üçüncü en büyük kripto için ya tamam ya da devam anlamına gelebilir. Vitalik’in sorusuna verilen yanıtlardan yola çıkarak, kripto paralarla ilgili Twitter hesaplarının görüşleri, BTC’ye karşı ETH ve her iki paranın geleceği konusunda hala bölünmüş durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Vitalik Ethereum’a Yönelik Eleştirilere Bitcoin’le Cevap Verdi appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vitalik Ethereum’a Yönelik Eleştirilere Bitcoin’le Cevap Verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in gerçek hacmi ne? 10 borsadan 9’u BTC hakkında yalan söylüyor JPMorgan CEO’su Jamie Dimon: Bitcoin ”Umurumda Değil” Hem EOS hem de Cardano çift haneli arttı Trump’ın bombardımanı, Bitcoin’in tarihindeki en büyük boğa sinyali oluyor Bir Kullanıcı 1.100 BTC’yi 74 Dolardan Satışa Çıkardı! ABD’li Senatör: ‘Kripto Paraların Verimli Yanları Geliştirilmeli’

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır