Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vitalik Buterin’den İmalı Gönderi: Şimdi ile 2021 Tarihleri Arasında Ekonomik Kriz Olacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vitalik Buterin’den İmalı Gönderi: Şimdi ile 2021 Tarihleri Arasında Ekonomik Kriz Olacak
Vitalik Buterin’den İmalı Gönderi: Şimdi ile 2021 Tarihleri Arasında Ekonomik Kriz OlacakGeçtiğimiz tarihlerde özellikle geleneksel finans piyasanın bilinen isimleri, gelecek olan ekonomik kriz hakkında çok fazla yorum ve tahmin yapmakta. 2007-2008 yılı arasında Mortgage kredileri tabanlı olarak ABD‘de çıkıp bütün dünyayı etkisi altına alan en güncel krizin etkileri hala sürmekte ve gelişmekte olan ülkelerde hissedilmekte.

CoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum‘un kurucu ortağı ve en önemli isimlerinden birisi olan Buterin ise, konuya biraz ironik ve alaycı bir şekilde değindi.

Buterin  kendi Twitter hesabından paylaştığı bir tweet ile, şimdi ile 2021 yılı arasında bir ekonomik kriz olacağı tahmininde bulundu. Daha sonra asıl ”eleştirel” kısma geçen Buterin, şunları ifade etti:

”Herhangi özel bir bilgim olduğundan veya cidden böyle düşündüğümden değil, onun yerine daha sonra herkesin önünde ”en son ekonomik krizi tahmin eden guru” olarak övülme konusunda yaklaşık %25 (veya artık her neyse) şansa sahip olabilmek için.”

Geleneksel piyasalar ile başlayan trend kripto para piyasalarına da özellikle 2017 yılından sonra bulaştı ve her geçen gün yeni bir ”uzmandan” çöküş veya 1 milyon dolara kadar fiyat tahminleri gelmekte.

Vitalik Buterin’den İmalı Gönderi: Şimdi ile 2021 Tarihleri Arasında Ekonomik Kriz Olacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vitalik Buterin’den İmalı Gönderi: Şimdi ile 2021 Tarihleri Arasında Ekonomik Kriz Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tone Vays’ten altcoin yatırımcıları için 2020 uyarısı Analistlere göre Ethereum’da alım fırsatı kapıda! Dev Röportaj: SIRIN Labs’da Tam Olarak Ne Oluyor? Excel’de Para Birimleri Arasına Bitcoin Katıldı Bitcoin Üzerinden Borç Almak İster miydiniz? Meksika’nın İlk Blockchain Birliği Kuruldu – Teknoloji Yayılmaya Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır