Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Verge (XVG) Kurucusu, Platformun Hikayesini Anlattı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Verge (XVG) Kurucusu, Platformun Hikayesini Anlattı
Verge (XVG) Kurucusu, Platformun Hikayesini AnlattıBir dönem son derece popüler olan XVG kripto parasının kurucusu olan Brandon Simons, XVG’nin ortaya çıkış sürecini ve kendi kripto para hikayesini anlattı. Reddit’te son derece aktif bir isim olan ve XVG’nin çok aktif topluluğunun oluşturulmasında ciddi bir çaba sarf eden Simons, kendi başından geçenlerin birçoklarına ders olmasını umduğunu söyledi.

2009 yılının Ekim ayında BTC kazmaya başladığını ifade eden Simons, 2011 yılında hard diskinin çöktüğünü ve elindeki tüm BTC’leri kaybettiğini belirtti. Daha sonra Dogecoindark projesi ile yola yeniden başladığını belirten başarılı isim, bu projeyi ise daha sonra Verge olarak yeniden isimlendirdiklerini de ifade etti.

Bitcoin’lerini kaybetmesinin ardından Reddit’de çok aktif bir şekilde görünmeye başladığını belirten Simons, kendisinin ünlü CryptoRekt kullanıcı adının da buradan geldiğini ve bu forumda, benzer hikayeleri yaşayan kişiler ile birbirlerine destek olduklarını belirtti.

Daha sonra, Verge ile birlikte yeniden doğduğunu belirten Simons, kendisinin marketing işine ciddi kafa yorduğunu ve sonucunda yaptıkları şeyin de, başarılı olduğunu ifade etti.

Verge’ün uzunca bir süre etkisiz gittiğini ancak 2017’de yayınladıkları Black Paper ile bir anda gündeme oturduğunu belirten Simons, sonrasında ise ekibi büyüttüklerini ve marketinge odaklandıklarını aktardı. Simons, şu anda Verge’in ana marketing ekibinde 40’dan fazla kişinin çalıştığını ifade ederken,  giderek daha da fazla büyümeyi ve daha fazla kişiye ulaşmayı amaçladıklarını da sözlerine ekledi.

Verge (XVG) Kurucusu, Platformun Hikayesini Anlattı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Verge (XVG) Kurucusu, Platformun Hikayesini Anlattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’ın xRapid ürünü iki ülkeye daha genişledi Çin’in Madencilik Devinden Yatırım Hamlesi Bitcoin ve Ethereum Fiyatlarındaki Düşüş Devam Ediyor Cardano kurucusu Bitcoin’in piyasa için önemine vurgu yaptı Kripto Paralara Karşı Olanlar Tepkilerin Odağında! Starbucks Bitcoin ödemelerini 2019 da kabul edebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır