Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Yatırımcı Spencer Bogart Konuştu: Bitcoin’de Dibe Çok Yakınız

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Yatırımcı Spencer Bogart Konuştu: Bitcoin’de Dibe Çok Yakınız
Ünlü Yatırımcı Spencer Bogart Konuştu: Bitcoin’de Dibe Çok YakınızKripto para piyasalarında sözüne en fazla kıymet verilen yatırımcılardan birisi olan Spencer Bogart, CNBC’nin referans programı Fast Money’e konuk oldu ve kripto para sektörüne ilişkin çeşitli ön görülerini paylaştı.

Bogart, Bitcoin’de dip seviyeye artık oldukça yakın olunduğunu belirtirken, yaptığı açıklamada birçok pozitif haberin ise, henüz fiyat olarak kendini yansıtmadığını belirtti. Başarılı yatırımcı, şunları söyledi:

”Şu anda piyasada çok fazla bir hareket gördüğümü söyleyemem. Geçtiğimiz yılın sonlarına bakacak olursak, o dönem piyasalar tam bir zirve yapmıştı. O günlerde çıkan olumsuz haberlerin hemen hiçbiri, fiyata aynı yönde etki yapmıyordu. Şu anda da, onun ters versiyonunu yaşıyoruz. Birçok olumlu haber her gün gelip duruyor ancak bunlar fiyata hiç etki etmiyor.”

Kripto para piyasalarının düşüşte olduğu bu dönemin, aslında teknik açıdan olumlu gelişmeleri beraberinde getirdiği aşikar. Bakkt platformu, Yale yatırımı ya da TD Ameritrade’in ErisX’i bunlara basit birer örnek. Bitcoin fiyatı ile ilgili de ön görülerini paylaşan Blockchain Capital yatırımcısı, BTC fiyatı ile ilgili de şunları söyledi:

”Bu yılın başında gördüğümüz zirveden şu an neredeyse yüzde 70 daha aşağıdayız. Kripto para piyasalarında yer alan hemen her koin, şu anda bu tarz bir düşüş yaşıyor. Dibi gördük mü, bence henüz değil ancak o seviyelere oldukça yakın olduğumuzu düşünüyorum.”

Spencer Bogart’ın işaret ettiği gelişmelerin fiyata olumlu bir etki yapıp yapmayacağını ise zaman gösterecek.

Ünlü Yatırımcı Spencer Bogart Konuştu: Bitcoin’de Dibe Çok Yakınız isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Yatırımcı Spencer Bogart Konuştu: Bitcoin’de Dibe Çok Yakınız - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vadeli İşlem Sözleşmeleri İçin İlk Hedge Gereksinimleri Japon Devi Artık Bitcoin Madenciliği Yapacak Litecoin’i Öne Çıkaran Fiyat Tahmini, Litecoin Halving Olayı ve Tüm LTC Gelişmeleri Ripple Fiyat Analizi: XRP’de Ayıların Baskısı Güçleniyor Rusya, Petro Kripto Para Birimi İçin Hazır Değil – Venezuela’ya Petro Olmadan Yardım Edecek 21 kripto parayı hedefleyen yeni bir virüs tehlike saçıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır