Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Yatırımcı Bitcoin ve Ethereum’a Dair 2019 Tahminlerini Paylaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Yatırımcı Bitcoin ve Ethereum’a Dair 2019 Tahminlerini Paylaştı
Ünlü Yatırımcı Bitcoin ve Ethereum’a Dair 2019 Tahminlerini Paylaştı

© Reuters.  © Reuters.

Risk sermayesi yatırımcısı Fred Wilson, yeni yıla 2019’da ne olacağı konusundaki tahminlerini web sitesinde yayınlayarak başladı.

Tahminleri siyaset, küresel ekonomi, borsa ve kripto paraları konuları doğrultusunda iş dünyasını içeriyor. Kripto para hakkında “Bu blog’da ne yazarsam yazayım kripto paralar hakkındaki düşüncelerimden bahsetmeden olmaz.” dedi.

Tahminlerine, Meclis’in Robert Muller’a yasa dışı faaliyetlerine verdikleri tepki nedeniyle, Cumhurbaşkanı Trump’ın düşüşünü öngörerek başladı.

Wilson’a göre, sermaye piyasalarından ve faiz oranlarından başlayarak, ekonomi zayıflayacak ve bu “Washington draması”, ABD ekonomisini ciddi bir şekilde etkileyecek.

Bununla birlikte Twitter, Tumblr, Foursquare, Kickstarter ve MongoDB gibi Web 2.0 yatırımlarının arkasındaki Wilson, krizin yenilikçi şirketleri ve teknoloji ekonomisini etkilemeyeceğine inanıyor.

Wilson, makro trendin teknik ve yaratıcı yeniliklerden çıktıklarından dolayı yenilikçi ve teknolojik şirketlerin etkilenmeyeceğini ileri sürüyor.

Kripto sektörü hakkında, “Sanırım büyük, likit ve kalıcı kripto-token’ları tüketme sürecindeyiz. Fakat bence bu süreç 2019’un büyük bir bölümünü kaplayacak.” dedi.

Ayrıca, “Sektörün bir süre boğa piyasası yaşayacağını düşünüyorum, ardından düşüklerin yeniden test edilmesine yol açacak satış baskısı olacak. Toparlanma sürecinin 2019’da biteceğini ve kriptoda yeni bir yükseliş aşamasına gireceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Wilson, bir sonraki boğa piyasası aşamasının Filecoin ve Algorand projesi gibi bazı projelerin vaatlerinin yerine getirilmesiyle tetiklendiğini düşünüyor.

Ayrıca, Ethereum’a meydan okuyacak yeni bir takım “gelecek nesil” platformların ortaya çıkma beklentisinden ve Ethereum’un liderliğinin bazı önemli sistem iyileştirmesi ile korunmasından bahsetti.

Bunun yanı sıra Union Square (NYSE:SQ) Ventures ortak kurucusu, özellikle gelişmekte olan ülkelerde stablecoin’ler, NFT/ kripto varlıklar yoluyla kazanma/ harcama olanaklarının gelişmesini, kripto paranın geniş çapta benimsenmesini bekliyor.

Kripto sektörüne yönelik boğa piyasası eğilimli tahminleri olan Wilson, özellikle yüksek kaliteli projelere “zarar verecek” yanlış yönlendirilmiş düzenleyicilerin eylemleriyle ilgili olarak hala bazı endişeleri olduğunu belirtti.

Dahası dolandırıcılık, başarısız projeler ve yatırımların kaybedilmesi gibi kriptonun karanlık yüzündeki olaylar 2019’da da yaşanmaya devam edecek.

Ancak herkesin alışveriş yapmasına ve ilerlemesine olanak sağlayan yeni ve gelişen teknolojinin olayının her zaman böyle olacağını belirtti.

“İzinsiz yenilikler zamanla en fazla kazancı sağlıyor ancak kaçınılmaz olarak kötü eylemler ile beraber geliyor.”

“Karamsar gibi mi konuşuyorum? Olabilir, fakat öyle değilim. İnanılmaz derecede iyimserim… Bu yıl mükemmel olacak.” diyerek 2019 tahminlerini bitirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Ünlü Yatırımcı Bitcoin ve Ethereum’a Dair 2019 Tahminlerini Paylaştı appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Yatırımcı Bitcoin ve Ethereum’a Dair 2019 Tahminlerini Paylaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Madenciliği Cihazlarının Enerji Tüketimi Sınırlandırılabilir Kriptolar Dalgalı Haftanın Ardından Yükseliyor Fakat Zor Günler Yaşıyor İki analist de aynı fikirde: Bitcoin’de büyük hareket çok yakın Satoshi Kendini Açıklıyor mu? Sansasyonel Fiyat Tahmini: Bitcoin 30 Bin Dolara Ulaşacak İşte Gerekçesi CBOE, Bitcoin ETF’si için yeniden başvurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır