Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Şirketin CEO’su: Bitcoin’de 10 Bin Dolarları Göreceğiz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Şirketin CEO’su: Bitcoin’de 10 Bin Dolarları Göreceğiz
Ünlü Şirketin CEO’su: Bitcoin’de 10 Bin Dolarları GöreceğizGenesis Global Trading CEO’su Michael Moro, CNBC’nin ilgiyle takip edilen Crypto Trader programına konuk oldu. Moro, yaptığı açıklamada Bitcoin için sürekli yapılan dijital altın benzetmesine değindi. Başarılı yönetici, Bitcoin’in henüz altın kadar iyi bir değer deposu olmadığını ifade ederken, buna karşın fiyatlarda artış yaşanmasının da son derece mümkün olduğunu aktardı.

Bitcoin’in bazı fiyat hareketleri özellikleri itibariyle altına benzerlikler gösterdiğini belirten Moro, bununla birlikte sırf bu hareketlerin tek başına Bitcoin’i dijital altın yapmaya yetmeyeceğini de ifade etti. Moro, şunları söyledi:

”Bitcoin’in er ya da geç dijital bir altın olup olmayacağı sorusunu hemen herkes tartışıyor. Ancak bu soru gerçekten de çok açık uçlu ve tartışılmaya da devam edecek gibi duruyor. Bana kalırsa Bitcoin’in kendini dijital altın olarak ispat etmesi için kat etmesi gereken çok daha fazla yol var.”

Moro, daha sonra ise Bitcoin’in yakın vadedeki fiyatına ilişkin konuştu ve şunları söyledi:

”Bu programa katıldığım son zaman, Bitcoin için 10 bin doları ifade etmiştim. 5 bin dolar altını göreceğimizi düşünmüyordum, zaman sanırım beni haklı çıkardı. Şu anda geldiğimiz noktada, ben artık 10 bin dolar seviyelerinin her geçen gün daha da kabul edilebilir olduğunu düşünüyorum. Kendi yaptığımız işler ve elde ettiğimiz veriler de bize bunları söylüyor. Ancak bunun tam olarak ne zaman gerçekleşeceği ile ilgili net bir şey söylemem doğru olmaz, çünkü bunu kimse kolay kolay kestiremez.”

Ünlü Şirketin CEO’su: Bitcoin’de 10 Bin Dolarları Göreceğiz isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Şirketin CEO’su: Bitcoin’de 10 Bin Dolarları Göreceğiz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

1 Bitcoin’i Olan Biri, Dünyanın En Zengin 1000 Kişisi Arasında Yer Alacak Önde gelen Bitcoin borsası 3 altcoin’i liste dışı ediyor Bitcoin 3.585 Doları Gördü, Neler Olacak? Binance CFO’su: Ayı Piyasasına Rağmen Hala Kârdayız ve Satın Alım Yapabiliriz 14 Kasım Bitcoin analizi: Bitcoin düşüş eğilimi devam ediyor Japon Bankacılık Devi Nomura ve Mesajlaşma Uygulaması Line, Yeni Blockchain Platformu İçin Ortaklık İmzaladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır