Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Saat Üreticisi Hublot, Bitcoin’in 10. Yılı İçin Ürettiği Saati Satışa Sundu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Saat Üreticisi Hublot, Bitcoin’in 10. Yılı İçin Ürettiği Saati Satışa Sundu!
Ünlü Saat Üreticisi Hublot, Bitcoin’in 10. Yılı İçin Ürettiği Saati Satışa Sundu!Geçtiğimiz Eylül ayında dünyanın en ünlü saat üreticilerinden birisi olan Hublot‘un, Bitcoin’in yaklaşmakta olan 10. yılı için özel olarak ürettiği saat ile ilgili haberi sizinle paylaşmıştık. Hublot, 19 Eylül tarihinde yaptığı resmi bir açıklama ile yeni saati Big Bang Blockchain‘i tanıttı. Yeni model yaklaşmakta olan Bitcoin’in 10. yılı şerefine özel olarak üretildi.

Saat özel üretim olmasından dolayı sadece 210 adet üretildi ve sınırlı sayı 210’un sembolize ettiği şey ise Bitcoin arzının asla 21 milyonu aşmayacak olması. Hublot Eylül ayında yaptığı duyuruda saatin satışı hakkında ise herhangi bir bilgi paylaşmamıştı.

Firma kendi Twitter hesabından 25 Ekim tarihinde yaptığı duyuruda, saati ön siparişe açtıklarını belirtti.  Ünlü saat üreticisi bunu yanı sıra özel üretim saatin sadece Bitcoin ile satın alınabileceğini de ifade etti. Octagon Strategy Limited ile ortaklaşa olarak tanıtılan saat, 6 Kasım tarihinde resmi olarak piyasaya çıkacak ve müşterilere 3 Ocak 2019 tarihinde ulaştırılacak.

Ancak ne yazık ki, saati satın almak için isim soy isim, açık adres ve telefon numarası gibi bilgilerin sisteme kayıt edilmesi gerekmekte. Yani ödeme Bitcoin ile yapılacak olsa bile, bu gibi bilgilerin girilmesi bir çok kripto para üyesini saati almaktan vazgeçirebilir. Bunun da ötesinde firma saati satmak için adresinizin onaylı olduğuna dair bir belge ve resmi kimlik kartınızın kopyalarını da talep etmekte.

Ünlü Saat Üreticisi Hublot, Bitcoin’in 10. Yılı İçin Ürettiği Saati Satışa Sundu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Saat Üreticisi Hublot, Bitcoin’in 10. Yılı İçin Ürettiği Saati Satışa Sundu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’dan Blockchain Tabanlı Oyun Sektörüne 100 Milyon Dolarlık Yatırım! Fransız Milyarder: Libra Kaçınılmaz ve Yapıcı Bir Proje Tim Draper: Gelecekte Sadece Suçlular İtibari Para Kullanacak Cobinhood Borsası: EOS Dahil 14 Kripto Parayı Çıkarmaya Karar Verdik! OKCoin Çin Yuanı Endeksli Stabil Koin Çıkartıyor – Stabil Koin Sayısı Artmaya Devam Ediyor Kripto Para Birimleri Lobi Faaliyetleri İle Güçlenebilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır