Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Milyarder Mike Novogratz, Kripto Para Fiyatlarının Dibi Bulduğunu ve Yükselişin Başlayacağını Düşünüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Milyarder Mike Novogratz, Kripto Para Fiyatlarının Dibi Bulduğunu ve Yükselişin Başlayacağını Düşünüyor
Ünlü Milyarder Mike Novogratz, Kripto Para Fiyatlarının Dibi Bulduğunu ve Yükselişin Başlayacağını Düşünüyor

© Reuters.  © Reuters.

Ünlü milyarder ve Galaxy Digital Capital Management kripto yatırım firmasının CEO’su ve kurucusu Mike Novogratz, 13 Eylül tarihinde attığı bir tweet’te, kripto para birimi fiyatlarının dibi bulduğunu ve taban noktasına indiğini ifade etti.

Novogratz bunun yanı sıra, ABD dolarına karşılık olarak işlem gören en büyük kripto para birimlerinin performansını gözlemek için üretilen Bloomberg Galaxy Kripto Endeksinin (BGCI), ”geçtiğimiz yılın son dönemlerinin en yüksek seviyelerine tekrar çıktığını ve bu artışın çok büyük bir ralliye/balona neden olduğunu” ifade etti. Yani kısaca özetlemek gerekirse, geçtiğimiz sene 20.000 dolara kadar çıkan Bitcoin fiyatı da BGCI endeksine göre aynı yoldan geçti ve daha sonra inanılmaz artışa doğru hareket etti.

Güney Kore’de düzenlenen Beyond Blocks konferansında konşan Novogratz, bir çok kurumun ”iki ile üç yıl arasında” kripto endüstrisine giriş yapacağı tahmininde bulunmuştu. Ancak buna rağmen, kripto para birimlerinin ve blockchain’in o en çok arzuladığı kütlesel kabul için 5 yıl gibi bir süreye ihtiyacı olacağını da vurgulamadan geçmedi. Bunun temel nedeni ise ”teknik yetenek eksikliği.”

Ünlü Milyarder Mike Novogratz, Kripto Para Fiyatlarının Dibi Bulduğunu ve Yükselişin Başlayacağını Düşünüyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Milyarder Mike Novogratz, Kripto Para Fiyatlarının Dibi Bulduğunu ve Yükselişin Başlayacağını Düşünüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Hacklendi! Bitcoin domino taşları gibi yıkılıyor!!! Başarısız Olmuş Kripto Para Projesi, 60.000 Dolara Satışa Çıkartıldı! Litecoin 171 dolar direncini kırdığında FOMO başlayabilir Ethereum Fiyatı Düşmeye Devam Ediyor HitBTC: Hesapları Proof Of Keys Yüzünden Dondurmadık

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır